Realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Ninja Park Przymorze" - zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00402379
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00402379/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-09 08:19
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17b0c743-2264-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00402379 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Ninja Park Przymorze" - zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Ninja Park Przymorze" - zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17b0c743-2264-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402379
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00573492/57/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 BO 2023 Ninja Park Przymorze Małe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00351422
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 63/BZP-U.510.60.2024/KB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: "Ninja Park Przymorze" - zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023.
Przedmiot zamówienia przewiduje kompleksowe wykonanie robót budowlano–montażowych w oparciu o zatwierdzoną dokumentację projektową w zakresie przebudowy i zagospodarowania terenu.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) dostawę i montaż urządzenia - klatki OCR;
2) budowę nawierzchni bezpiecznej z poliuretanu pod urządzeniem - klatką OCR;
3) budowę dojścia do strefy z klatką OCR z kostki betonowej 10x20cm w kolorze szarym (dopasowanym do istniejącej kostki);
4) wykonanie odwodnienia liniowego;
5) dostawę i posadowienie dwóch ławek i kosza na śmieci oraz tablicy regulaminowej;
6) dostawę i wymianę dwóch istniejących koszy na śmieci na nowe w rejonie boiska do koszykówki;
7) dostawę i montaż 4 stojaków rowerowych;
8) zabezpieczenie istniejących drzew i krzewów będących w obszarze oddziaływania inwestycji przed rozpoczęciem robót budowlanych;
9) odtworzenie istniejącej nawierzchni z kostki betonowej w miejscu montażu stojaków rowerowych oraz koszy na śmieci;
10) ukształtowanie istniejącej skarpy, niwelację terenu;
11) zabezpieczenie istniejącej skarpy za pomocą palisady betonowej;
12) wycinkę i przesadzenie istniejących drzew;
13) dostawę i posadzenie nowych drzew;
14) dostawę i nasadzenie krzewów;
15) odtworzenie nawierzchni trawiastej, trawnik z siewu;
16) uporządkowanie, oczyszczenie terenu po robotach budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przesłanki, o której mowa w art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.Cena oferty najkorzystniejszej wynosi 343 856,95 zł brutto i przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 309 599,03 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |