Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” w roku 2024 (18 części).
ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W BIELSKU-BIAŁEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00402463
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-09 08:43
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9372667254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi fizjoterapii
Wykonawcy
11 przyznanych
Izabela KorczakBielsko-Biała, PL
22 500 PLNCentrum Terapii Magdalena CebratBielsko-Biała, PL
29 400 PLNLogopapla Gabinet Logopedyczny Joanna GawlińskaBielsko-Biała, PL
39 600 PLNIzabela KorczakBielsko-Biała, PL
44 100 PLNSylwia WitekBielsko-Biała, PL
9700 PLNBeata Bukowska-JuraBielsko-Biała, PL
25 000 PLNAleksandra GancarczykBielsko-Biała, PL
6000 PLNMagdalena Korytkowska-ChowaniecBielsko-Biała, PL
20 000 PLNCentrum Terapii Magdalena CebratBielsko-Biała, PL
14 700 PLNGabinet Terapii Dziecięcej „TOLEK“ Magdalena HallalaBielsko-Biała, PL
20 000 PLNIzabela KorczakBielsko-Biała, PL
33 250 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.