Dostawa tuszy, tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu informatycznego z możliwością składania ofert częściowych

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00402639
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-09 09:29
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7122409395
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Bębny do maszyn biurowychToner do drukarek laserowych/faksówWkłady barwiące

Wykonawcy

2 przyznane

TONATUSZU.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
101 462,7 PLN
TONATUSZU.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
101 462,7 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.