MODERNIZACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BRZEŹCACH
Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00402662
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00402662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-09 09:33
- Lokalizacja
- Pszczyna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b3511f9-0055-4e4b-982a-838218dc6766
- Identyfikator
- 6381808250
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00402662 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BRZEŹCACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pszczyna@pszczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pszczyna.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BRZEŹCACH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b3511f9-0055-4e4b-982a-838218dc6766
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031493/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Modernizacja szkoły w Brzeźcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402258
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. „Modernizacja szkoły podstawowej w Brzeźcach” obejmującej
swym zakresem:
a) Przebudowę pomieszczenia punktu żywienia w formie cateringu, wydawania posiłków oraz jadalni,
b) Adaptację pomieszczeń szkoły podstawowej w Brzeźcach na potrzeby pracowni komputerowej wraz z wyposażeniem.
c) Wykonanie drenażu opaskowego wokół budynku szkoły, wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu istniejącego
budynku sali gimnastycznej oraz odwodnienia budynku wraz z modernizacją piwnic, sali lekcyjnej, bibliotecznej i archiwum
mieszczących się w budynku szkoły na I piętrze oraz poddaszu budynku szkoły.Zakres rzeczowy robót określają dokumentacja projektowa, przedmiar robót oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne
Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, na podstawie z art. 255 ust. 6) ustawy z dnia 11 września 2019 r.. — Prawo Zamówień Publicznych (t.j Dz.U. 2023 poz. 1605 z późn. zm.) — zwaną dalej „ustawą Pzp” unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający, pod numerem 2024/BZP 00402258/01 w dniu 09.07.2024 roku zamieścił Ogłoszenie o zamówieniu dla postępowania przetargowego o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja Szkoły Podstawowej w Brzeźcach” z planowanym terminem składania i otwarcia ofert wyznaczonym na 24.07.2024 r.Z uwagi na dofinansowanie zadania ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i upływ terminu zawartego we Wstępnej Promesie, a dotyczącego między innymi terminu wszczęcia postępowania zakupowego, dalsze prowadzenie postępowania w przedmiocie zamówienia jest bezzasadne.
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |