Projekt wykonawczy i realizacja pomnika Paula Puchmüllera
GMINA MIASTA SOPOTU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00403064
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00403064/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-07-09 11:11
- Lokalizacja
- Sopot, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bcc029b-02d2-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
- Identyfikator
- 5851411941
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00403064 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Projekt wykonawczy i realizacja pomnika Paula Puchmüllera
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Sopot
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.sopot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sopot.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7bcc029b-02d2-11ef-b21f-3ab44b58c1d61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Projekt wykonawczy i realizacja pomnika Paula Puchmüllera2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bcc029b-02d2-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403064
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00539054/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie pomnika Paula Puchmullera
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00300841
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 4 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 uPzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt 4) uPzp. Usługa zostanie zrealizowana na podstawie zwycięskiej pracy konkursowej wyłonionej w Konkursie rzeźbiarskim na opracowanie projektu pomnika Paula Puchmüllera wraz z koncepcją zagospodarowania otoczenia pomnika, organizowanego przez Gminę Miasta Sopotu - nr referencyjny: ZP.271.40.WKiS.2023.PG. Zamówienie udzielane jest zgodnie z zapisami Regulaminu Konkursu pkt II ppkt 4 oraz pkt XIV ppkt 1.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ec2034ac-5eb1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.WKiS.2023.MSt
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu pomnika Paula Puchmüllera wraz z koncepcją zagospodarowania otoczenia pomnika zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia („OPZ”) zawartym w załączniku nr 1 do Umowy oraz na zasadach i warunkach określonych w umowie.
2. Przedmiot Umowy zostanie zrealizowany w terminie 8 miesięcy od daty zawarcia Umowy, z uwzględnieniem etapów wynikających z harmonogramu realizacji Przedmiotu Umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92312230-2 - Usługi świadczone przez rzeźbiarzy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92312200-3 - Usługi świadczone przez autorów, kompozytorów, rzeźbiarzy, animatorów kultury oraz pozostałych artystów
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STUDIO RZEŹBY MACIEJ JAGODZIŃSKI-JAGENMEER
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9531327514
7.3.3) Ulica: Łyskowskiego 27G/77
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Gmina Miasta Sopotu –organizowała Konkurs rzeźbiarski na opracowanie projektu pomnika Paula Puchmüllera wraz z koncepcją zagospodarowania otoczenia pomnika. Sąd Konkursowy na obradach, które miały miejsce dnia 16 stycznia 2024 roku jednogłośnie zdecydował o nagrodzeniuI nagrodą – Uczestnika nr 1 – 721126, Studio Rzeźby Maciej Jagodziński – Jagenmeer, ul. Łyskowskiego 27g/77, 87-100 Toruń. Nagrodą w konkursie było zaproszenie Uczestnika konkursu, który otrzymał I nagrodę do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie rzeźby pomnika upamiętniającego Paula Puchmüllera.
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |