„Adaptacja budynku gminnego z przeznaczeniem na przedszkole oraz świetlicę wiejską wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Januszewice.”
Gmina Granowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00403265
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00403265/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-09 11:53
- Lokalizacja
- Granowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c05c298-2966-11ef-b091-ce35ef079555
- Identyfikator
- 9950206270
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00403265 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja budynku gminnego z przeznaczeniem na przedszkole oraz świetlicę wiejską wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Januszewice.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Granowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000535860
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Granowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-066
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 614472001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: granowo@granowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.granowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/granowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Adaptacja budynku gminnego z przeznaczeniem na przedszkole oraz świetlicę wiejską wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Januszewice.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c05c298-2966-11ef-b091-ce35ef079555
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403265
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068887/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adapatacja budynku gminnego z przeznaczeniem na przedszkole oraz świetlicę wiejską wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Januszewice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365099
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRŚ.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku gminnego z przeznaczeniem na przedszkole oraz świetlicę wiejską wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 164, położonej w Januszewicach, 62-066 Granowo. Budynek będzie wykorzystywany na cele przedszkola dwuoddziałowego oraz świetlicy wiejskiej. Wjazd i wejście na działkę od strony drogi publicznej (nr 2456P, działka nr ew. 167/2 ), istniejące, bez zmian. Ogrodzenie terenu od tylnej części nieruchomości oraz ogrodzenie placu zabaw: płot panelowy – siatka zgrzewana w kolorze zielonym o wysokości 1.20 m z podmurówką prefabrykowaną (element żelbetowy) o wysokości 25cm. Plac zabaw o nawierzchni: mineralnej (grys granitowy, serpentynit o frakcji 8 – 16 mm), utwardzonej płytami gumowymi, biologicznie czynnej (trawnik siany lub z rolki). Plac zabaw zostanie wyposażony w: ławki, piaskownicę, huśtawkę dwuosobową, huśtawki sprężynowe, zestaw 3 wieżowy, kosze na śmieci oraz tablicę informacyjną z regulaminem korzystania z obiektu. Dojścia do budynku utwardzone nawierzchnią z kostki betonowej o grubości 6 i 8 cm. Do budynku (od frontowej i bocznej, lewej strony) będzie zapewniony dostęp dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego. Gmina Granowo nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2659659,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3180964,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |