Wymiana części stolarki okiennej w budynku Urzędu Statystycznego w Poznaniu
Urząd Statystyczny w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00403311
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00403311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-09 12:00
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5405007e-2eca-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7770004173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie okienRoboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejOkna, drzwi i podobne elementy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00403311 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana części stolarki okiennej w budynku Urzędu Statystycznego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Statystyczny w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000331671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 27/29
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-624
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SekretariatUSPOZ@stat.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poznan.stat.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/poznan_stat1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana części stolarki okiennej w budynku Urzędu Statystycznego w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5405007e-2eca-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00243528/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana części stolarki okiennej w budynku Urzędu Statystycznego w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375203
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POZ-AD.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana części stolarki okiennej w budynku Urzędu Statystycznego w Poznaniu, mieszczącego się przy ul. Wojska Polskiego 27/29 w Poznaniu, obejmującej:
- roboty rozbiórkowe - demontaż istniejących okien fasady szklanej,
- montaż nowej stolarki okiennej fasady szklanej wraz z zastosowaniem dodatkowych zestawów ryglujących do okuć rozwieranych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 4 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może też zwiększyć tej kwoty do kwoty najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 443000,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 443000,01 PLN
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |