Przebudowa dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Szyszkowie
GMINA POTOK GÓRNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00403404
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00403404/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-09 12:20
- Lokalizacja
- Potok Górny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b4eff1f-f264-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 9181989917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00403404 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Szyszkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POTOK GÓRNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369155
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 116
1.5.2.) Miejscowość: Potok Górny
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-423
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846852518
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@potokgorny.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugpotokgorny.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b4eff1f-f264-11ee-ac52-ee29f86ffd4f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Szyszkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b4eff1f-f264-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403404
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00091524/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Szyszkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00271513
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.2.5.2024.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 673803,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania „Przebudowa dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Szyszkowie” w ramach projektu Modernizacja budynku szkoły podstawowej w Szyszkowie polegającej na przebudowie konstrukcji dachów na budynkach szkoły: budynku dydaktycznym, łączniku, sali sportowej z zapleczem.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie konstrukcji dachów wraz z przedłużeniem murowanych przewodów kominowych wentylacyjnych, zabudową ścian szczytowych, wykonaniem zadaszeń przy wejściach: głównym, bocznym szkoły, łącznika i wejściem bocznym do zaplecza. Na istniejących stropodachach zostaną wykonane nowe drewniane konstrukcje dachów pokrytych blachą trapezową. Zaprojektowano również wymianę pokrycia na zadaszeniu wejść do pomieszczeń technicznych szkoły (od strony wschodniej budynku). W ramach zadania należy również przebudować końcowe odcinki dwóch kanałów wyciągowych wentylacyjnych zlokalizowanych na dachu oraz zdemontować maszt radiowy. Przed wykonaniem nowego dachu należy również zdemontować panele słoneczne instalacji do podgrzewania wody użytkowej oraz zamontować je ponownie na nowym dachu. W związku z przebudową konstrukcji dachowej i dachu należy przebudować instalację odgromową.
Powyższe wyszczególnienie dotyczy jedynie robót uznawanych za podstawowe. Pełny asortyment robót budowlanych określa dokumentacja techniczna oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Zestawienie robót do wykonania
w sposób informacyjny przedstawiono w pozycjach „Przedmiaru Robót”.
3. Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się:
1) Dokumentacja projektowa
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR).
3) Przedmiary robót,
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3. ppkt 1) SWZ oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3. ppkt 1) SWZ oraz STWIORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 739040,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1199250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 739040,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Tynkarskie Franciszek Kamieniec
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181327820
7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Kuźmińskiego segment 6
7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj
7.3.5) Kod pocztowy: 23-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 739040,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |