Usługa dostępu do internetu dla potrzeb Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00403409
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-09 12:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213319840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi internetoweUsługi dostawców
Wykonawcy
37 przyznanych
TELNAP TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
20 678,76 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
86 346 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
23 999,76 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
34 538,4 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
44 191,44 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
19 350,36 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
25 638,12 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
14 435,28 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
14 612,4 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
6642 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
6819,12 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
15 453,72 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
16 870,68 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
10 538,64 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
16 959,24 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
18 110,52 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
6642 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
6642 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
6642 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
16 870,68 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
6642 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
16 693,56 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
11 999,88 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
6642 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
11 999,88 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
16 516,44 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
6642 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
12 265,56 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
10 582,92 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
12 531,24 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
12 752,64 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
16 870,68 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
15 852,24 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
10 937,16 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
16 870,68 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
11 911,32 PLNSZYMON WYSOKIŃSKIKraków, PL
16 870,68 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.