Wykonanie robót budowlanych wokół szkoły podstawowej w Kobierzycach.

Gmina Kobierzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00403685
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00403685/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-09 13:13
Lokalizacja
Kobierzyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e2cf8a5-2496-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
8961308068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ChodnikiRoboty budowlane w zakresie parkingówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie różnych nawierzchniSadzenie drzewOgrodzenia

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00403685 z dnia 2024-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych wokół szkoły podstawowej w Kobierzycach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobierzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935075

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Pałacowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sjanaszkiewicz@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ugk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych wokół szkoły podstawowej w Kobierzycach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e2cf8a5-2496-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403685

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050503/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Wykonanie robót przy zagospodarowaniu terenu wokół szkoły w Kobierzycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355926

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RŚZiZP.271.34.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie polega na wykonaniu robót budowlanych wokół szkoły podstawowej w Kobierzycach, w tym m.in.:
1.1. Budowie chodnika prowadzącego od parkingu przy hali sportowej do wejścia głównego do szkoły
1.2. Rozbiórce wiaty śmietnikowej oraz wybudowaniu nowej na terenie szkoły
1.3. Rozbiórce podziemnego bezodpływowego zbiornika na nieczystości, murków oporowych, rzutni z kołem do pchnięcia kulą, nieczynnej instalacji przy zbiorniku, ogrodzeń i pozostałości po ogrodzeniu a także utwardzeń terenu
1.4. Budowie parkingu dla samochodów osobowych
1.5. Dostawie i montażu ogrodzenia
1.6. Wydzieleniu strefy do wysiadania dzieci z autobusu w obrębie istniejącego parkingu przy hali sportowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 34953300-5 - Chodniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77211600-8 - Sadzenie drzew

34928200-0 - Ogrodzenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota oferty najkorzystniejszej 1.199.999,99zł

Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 1.000.000,00zł brutto.

Informacja o unieważnieniu postępowania.
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (DzU.2023r. poz. 1605 ze zm.) unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Podstawa prawna:
Art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2023r. poz. 1605 ze zm.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1199999,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1199999,99 PLN

2024-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane