Sukcesywna dostawa naczyń jednorazowych oraz naczyń z poliwęglanu do obiektu spółki Fabryka Wody sp. z o.o. przy ul. 1 Maja 41 w Szczecinie
Fabryka Wody sp. z o.o. w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00403860
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-09 13:46
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8513217275
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweZastawa kuchenna
Wykonawcy
2 przyznane
KATARZYNA BENDIGSkarszewy, PL
124 847,7 PLNKATARZYNA BENDIGSkarszewy, PL
124 847,7 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.