Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych dojazdowych na terenie Gminy Góra Świętej Małgorzaty
Gmina Góra Świętej Małgorzaty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00403997
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00403997/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-09 14:11
- Lokalizacja
- Góra Świętej Małgorzaty, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28f7175c-1998-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 7752405513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00403997 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych dojazdowych na terenie Gminy Góra Świętej Małgorzaty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra Świętej Małgorzaty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015655
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Góra Świętej Małgorzaty 44
1.5.2.) Miejscowość: Góra Świętej Małgorzaty
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-122
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 3892406
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: basia@goraswmalgorzaty.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goraswmalgorzaty.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28f7175c-1998-11ef-a7c1-72acb4a2af8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych dojazdowych na terenie Gminy Góra Świętej Małgorzaty2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28f7175c-1998-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403997
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031781/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych dojazdowych na terenie Gminy Góra Świętej Małgorzaty
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338127
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GL. 271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.4. Opis inwestycji: Zakres inwestycji obejmować będzie przebudowę i remont dróg gminnych i wewnętrznych dojazdowych na terenie Gminy Góra Świętej Małgorzaty. Inwestycja przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców tut. gminy.
4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym „Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych dojazdowych na terenie Gminy Góra Świętej Małgorzaty”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
4.2.1. Zadanie 1 – Przebudowę i remont 2 odcinków dróg, według poniższego zestawienia:
1) „Przebudowę drogi wewnętrznej dojazdowej położonej w obrębie Kolonia Moraków gm. Góra św. Małgorzaty”, o długości : 385,80 m.
Przebudowa odcinka drogi o długości 385,80 m. swoim zakresem obejmuje:
Wykonanie jezdni o szerokości 3,50m (mijanka 5,00 m.);
Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego 2 x 0,75 m;
Miejscowe wykonanie rowów lewostronnych i prawostronnych.
Zestawianie podstawowych parametrów konstrukcji jezdni :
Warstwa ścieralna z AC11S 50/70 KR 1 gr. 4 cm wg. PN-EN 13108-1;
Warstwa wiążąca z AC16W 50/70 KR 1 gr. 4 cm wg. PN-EN 13108-1;
Górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 stabil. Mech. gr. 8 cm;
Dolna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 stabil. Mech. gr. 12 cm;
Warstwa odsączająca piaszczysta gr. 15 cm;
Istniejące podłoże po wykorytowaniu.
2) „Remont drogi gminnej nr 104054E relacji Rogulice-Orszewice w miejscowości Zagaj, gm. Góra św. Małgorzaty”, o długości 627,00 m.
Zakres robót remontowych na odcinku o długości 627,00 m przewidzianych projektem obejmuje:
Wykonanie napraw cząstkowych;
Wyrównanie istniejącej nawierzchni masą bitumiczną w ilości c.a. 75 kg/m²
Wykonanie nakładki z masy bitumicznej gr. 4 cm, szerokość jezdni 4,00 m.;
Ścięcie nadmiaru materiału poboczy i ich wyprofilowanie;
Wzmocnienie poboczy kruszywem łamanym wraz z zagęszczeniem 2 x 0,75 m;
Oczyszczenie i wyprofilowanie istniejącego rowu.
Konstrukcja nawierzchni:
Nakładka warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 4 cm;
Warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego śr. 75 kg/m² (śr. 3 cm);
Górna podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 gr. 8 cm;
Istniejąca nawierzchnia asfaltowa;
Istniejąca podbudowa drogi.
Ogółem długość ww. drogi wewnętrznej dojazdowej i gminnej wynosi : 1.012,80 m.
4.2.2. Zadanie 2 - Zaprojektowanie i przebudowę 2 odcinków dróg gminnych, tj: Droga gminna nr 104075E relacji droga przez Zagaj, długość 635,80 m. oraz droga gminna nr 104070E relacji Chrapków - Bachorza, długość 548,00 m. Ogółem długość ww. dróg gminnych wynosi: 1.183,80 m., według poniższego zestawienia :
1) Opracowanie Dokumentacji Projektowej zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym – dalej PFU (zał. Nr 1.2 do SWZ)
2) uzyskanie wymaganych prawem decyzji, opinii, uzgodnień i sprawdzeń Dokumentacji Projektowej dla planowanego przedsięwzięcia, w tym wykonanie wszelkich niezbędnych dla realizacji inwestycji opracowań, szczególności: ustalenie geotechnicznych warunków posadowienia obiektów;
3) dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych (zgodnie z przesłankami wynikającymi z Prawa budowlanego),
4) wykonanie na podstawie wykonanej Dokumentacji Projektowej opracowanej zgodnie z PFU stanowiącym załącznik nr 1.2 do SWZ obejmujących w szczególności:
a) Droga gminna nr 104075E relacji droga przez Zagaj, długość 635,80 m.;
b) Droga gminna nr 104070E relacji Chrapków - Bachorza, długość 548,00 m.
W ramach zaprojektowania i przebudowy przedmiotowych dróg gminnych zostaną zrealizowane następujące elementy szczegółowo opisane w PFU:
- Roboty przygotowawcze i ziemne;
- Konstrukcja jezdni i zjazdów;
- Nawierzchnia bitumiczna jezdni i zjazdów;
- Roboty wykończeniowe;
- Wykonanie dokumentacji projektowej.
5) wykonanie obsługi geodezyjnej;
6) Wersja elektroniczna Dokumentacji Projektowej powinna zostać opracowana w wersji edytowalnej i nieedytowalnej z zastosowaniem następujących formatów elektronicznych:
Rysunki, schematy, diagramy – wersja edytowalna (w formacie svg lub tif), wersja nieedytowalna (w formacie jpg lub png),
Opisy, zestawienia, kosztorysy, specyfikacje – wersja edytowalna (w formacie doc lub docx lub odt), wersja nieedytowalna (w formacie pdf).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1777777,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2293525,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1777777,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowo-Handlowa "WOTEX" Wojciech Wacławski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7750011572
7.3.3) Ulica: Micin 12
7.3.4) Miejscowość: Micin 12
7.3.5) Kod pocztowy: 99-314
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1777777,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |