Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy ul. Ostródzkiej 175
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00404109
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00404109/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-09 14:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ca639c0-060a-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00404109 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy ul. Ostródzkiej 175
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Modlińska197
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-122
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bialoleka.zp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy ul. Ostródzkiej 1752.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ca639c0-060a-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404109
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025232/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Modernizacja boiska wielofuncyjnego przy ul. Ostródzkiej 175
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306567
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-II-WZP.271.31.2024.MBR/TP1-Rb
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem Umowy jest:
a) „Modernizacja boiska wielofunkcjonalnego przy ul. Ostródzkiej 175” w procedurze „projektuj
i buduj” na podstawie Programu Funkcjonalno – Użytkowego (zwanego dalej PFU).
b) Opracowanie dokumentacji projektowej na podstawie PFU.
c) Demontaż istniejącego boiska wielofunkcyjnego, bieżni lekkoatletycznej i oświetlenia oraz budowa nowych obiektów sportowych na podstawie Dokumentacji projektowej.
2. Zakres Przedmiotu umowy obejmuje:
I. Zamówienie podstawowe dotyczące:
a) Rozbiórki utwardzonych nawierzchni i obiektów kolidujących z projektowanymi obiektami tj. rozbiórkę bieżni z boiskiem wielofunkcyjnym oraz rozbiórkę skoczni do skoku w dal oraz rozbiórkę nawierzchni kruszywowej istniejącego od ul. Ostródzkiej boiska.
b) Rozbiórki ogrodzeń terenu w tym ogrodzenia boiska z nawierzchnią kruszywową.
c) Rozbiórki urządzeń małej architektury oraz rozbiórki instalacji i likwidowanej infrastruktury technicznej jak instalacja oświetlenia bieżni.
d) Wycinki/przesadzenia zieleni kolidującej z projektowanymi w etapie 1 i 2 obiektami.
e) Budowy bieżni dł. 200m wraz ze skocznią do skoku w dal.
f) Budowy ogrodzenia bieżni wys. 1,2m.
g) Wykonania niwelacji terenu wewnątrz i na zewnątrz bieżni, humusowania i założenia trawników.
h) Montażu urządzeń małej architektury (kosze na śmieci 3szt., tablica regulaminowa obiektu 1szt. oraz ławki parkowe z oparciem 2szt. w lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego).
i) Budowy boiska wielofunkcyjnego wewnątrz bieżni wraz z dojściami z bieżni do boiska.
j) Wykonania niwelacji terenu wewnątrz i na zewnątrz bieżni, humusowania i założenie trawników.
k) Budowy infrastruktury technicznej w zakresie:
- przebudowy i likwidacji instalacji kolidujących z przedmiotową inwestycją.
- wewnętrznej instalacji rozdzielczej zasilającej, rozdzielnice terenowe, oświetlenie, gniazda i urządzenia.
- instalacji oświetlenia bieżni na słupach umożliwiających montaż w etapie 2 opraw oświetleniowych dla boisk wielofunkcyjnych, placu workout i boiska streetball.
- kanalizacji kablowej.
- instalacji monitoringu CCTV.
- transmisji danych.
- instalacji uziemień ochronnych i połączeń wyrównawczych.
- instalacji odgromowej.
- odwodnienia liniowego bieżni.
- instalacji odprowadzającej wody opadowe z bieżni do otwartego zbiornika ppoż. na terenie obiektu.
- wykonanie przebudowy instalacji kolidujących z projektowaną inwestycją m.in. przebudowę instalacji kanalizacji sanitarnej (o ile jest to konieczne),
- Budowę ogrodzeń (lokalizacja zgodnie z PFU):
(1) piłkochwytów wys. 6m,
(2) piłkochwytów wys. 4m.
- zakup i montaż dwóch ławek drewniano – metalowych z oparciem,
- zestawienie kosztów.
II. Zamówienie opcjonalne dotyczące:
a) budowę boiska streetball,
b) budowę placu workout,
c) budowę instalacji drenażowej terenu zielonego oraz instalacji odwadniającej plac workout oraz boisko streetball,
d) zabudowę opraw oświetleniowych boiska wielofunkcyjnego wewnątrz bieżni oraz opraw oświetleniowych dla boiska streetball i placu workout na słupach oświetleniowych wykonanych w etapie 1,
e) zabudowa tablicy regulaminowej przy placu workout,
f) budowę ogrodzeń (lokalizacja zgodnie z PFU):
(1) - piłkochwytów wys. 6m,
(2) - piłkochwytów wys. 4m,
g) zestawienie kosztów.
3. Szczegółowy zakres Przedmiotu umowy określają:
a) Program Funkcjonalno - Użytkowy „Modernizacja boiska wielofunkcjonalnego przy ul. Ostródzkiej 175” - stanowiący załącznik do Opisu Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4006122,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4006122,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4006122,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK Sport Andrzej Gniado
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222123256
7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 7
7.3.4) Miejscowość: Okuniew
7.3.5) Kod pocztowy: 05-079
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, Woźnicki Zdanowicz architekci, 02-555 Warszawa, Al. Niepodległości 157
m. 6
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4006122,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |