Przebudowa stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Brańsk
GMINA BRAŃSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00404170
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00404170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-09 14:49
- Lokalizacja
- Brańsk, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d85d3867-e6b9-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 5432069840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00404170 z dnia 2024-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Brańsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRAŃSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659013
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 8
1.5.2.) Miejscowość: Brańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-120
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 857375031
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bransk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-bransk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d85d3867-e6b9-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Brańsk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d85d3867-e6b9-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070747/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Brańsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00253285
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SE.217.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” zadania pod nazwą: „Przebudowa stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Brańsk” dofinansowanego z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Inwestycja swoim zakresem obejmuje prowadzenie prac w następujących lokalziacjach:
1. SUW Koszewo – opracowanie dokumentacji projektowej, wykonanie termomodernizacji istniejącego budynku stacji uzdatniania wody. Wykonanie nowego pomieszczenia na chlorownię oraz agregat prądotwórczy. Budowa dwóch zbiorników wyrównawczych stalowych o poj. 100 m3 każdy, budowa osadnika popłuczyn o pojemności dostosowanej do nowego układu technologicznego. Na instalacji wewnętrznej zamontowana zostanie lampa UV do dezynfekcji wody. Przebudowa istniejącego układu technologicznego na wydajność 400 m3/d. Urządzenia i orurowanie wykonane ze stali nierdzewnej. Stacja po przebudowie w pełni automatyczna. Wykonanie spinki wodociągowej DN160 w celu umożliwienia zasilania nowych miejscowości oraz przebudowa układu odprowadzania popłuczyn na grawitacyjny kryty o średnicy DN200. Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy do 49 kW z akumulatorami energii oraz wykonanie instalacji monitoringu wizyjnego na SUW oraz instalacji monitorującej zdalnie parametry pracy stacji tj. systemu do zdalnego zarządzania pracą stacji.
2. SUW Kalnica – opracowanie dokumentacji projektowej, przebudowa budynku technologicznego. Przebudowa układu technologicznego wody na wydajność 600 m3/d. Budowa infrastruktury towarzyszącej, w tym: przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, instalacje zasilająco – sterownicze i oświetleniowe. Przebudowa infrastruktury towarzyszącej w tym: studnie głębinowe, sieci wodociągowe, przyłącza wody surowej, instalacja odgromowa i uziomu ochrony budynku, instalacja zasilania z zespołu prądotwórczego.
Budowa dwóch zbiorników wyrównawczych o poj. 100m3 każdy oraz pięciokomorowego osadnika popłuczyn. Na instalacji wewnętrznej zamontowana zostanie lampa UV do dezynfekcji wody. Usprawnienie pracy istniejącej instalacji fotowoltaicznej o mocy 40 kW m.in. poprzez montaż zdalnego monitoringu pracy instalacji. Wykonanie instalacji monitoringu wizyjnego na SUW oraz instalacji monitorującej zdalnie parametry pracy stacji tj. systemu zdalnego zarządzania pracą stacji.
3. Modernizacja SUW Brzeźnica – modernizacja układu dezynfekcji wody poprzez montaż lamp UV. Wykonanie instalacji monitoringu wizyjnego na SUW oraz instalacji monitorującej zdalnie parametry pracy stacji tj. systemu zdalnego zarządzania pracą stacji.
4. Modernizacja SUW Domanowo – modernizacja układu dezynfekcji wody poprzez montaż lamp UV. Wykonanie instalacji monitoringu wizyjnego na SUW oraz instalacji monitorującej zdalnie parametry pracy stacji tj. systemu zdalnego zarządzania pracą stacji.
Zakres rzeczowy zadania oraz szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Programach funkcjonalno- użytkowy stanowiący Załącznik nr od 1.1. do 1.4. do SWZ oraz wzór umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający informuje, iż minimalny wymagany okres gwarancji i rękojmi
w przedmiotowym postępowaniu wynosi 48 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7971630,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9944550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7971630,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Automatyka Arkadiusz Czyżewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591714739
7.3.3) Ulica: Świerże-Leśniewek 17
7.3.4) Miejscowość: Szulborze Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 07-324
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7971630,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |