Przebudowa instalacji kanalizacji deszczowej pod budynkiem B i E Oddziału Okręgowego NBP w Olsztynie

NARODOWY BANK POLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00404551
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00404551/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-10 08:03
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-000eb5c6-18f6-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
5250008198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynkówUsługi projektowania rurociągówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00404551 z dnia 2024-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa instalacji kanalizacji deszczowej pod budynkiem B i E Oddziału Okręgowego NBP w Olsztynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-WPO1@nbp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zamowienia.nbp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka pieniężna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa instalacji kanalizacji deszczowej pod budynkiem B i E Oddziału Okręgowego NBP w Olsztynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-000eb5c6-18f6-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404551

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00337366

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO1-SK-241-0333/OOOlsz/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj”, robót budowlanych polegających na przebudowie instalacji kanalizacji deszczowej pod budynkiem B i E Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego w Olsztynie przy al. marsz. J. Piłsudskiego 11/17, z uwzględnieniem właściwego odprowadzenia wód opadowych na odcinku od kosza spływowego zamontowanego na dachu do kanalizacji deszczowej.
2. Umowa będzie realizowana w dwóch etapach:
1) Etap I – opracowanie kompletnej Dokumentacji wykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych do Dokumentacji wykonawczej, w tym przeniesienie prawa własności egzemplarzy i nośników, na których ją utrwalono, w zakresie i na zasadach określonych w Umowie;
2) Etap II:
a) wykonanie Robót na podstawie zaakceptowanej i odebranej Dokumentacji wykonawczej wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego, po uprzednim uzyskaniu pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót;
b) wykonanie Dokumentacji powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych do Dokumentacji powykonawczej, w tym przeniesienie prawa własności egzemplarzy i nośników, na których ją utrwalono, w zakresie i na zasadach określonych w Umowie;
c) udzielenie gwarancji i rękojmi na zasadach określonych w § 6 Umowy.
Użyte powyżej określenia zdefiniowane zostały w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do
SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych
postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 ust 3 ustawy Pzp, gdyż cena jedynej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368184,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368184,10 PLN

2024-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane