Organizacja i przeprowadzenie 9 kursów zawodowych dla młodzieży, realizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie i Zamościu - 9 części
Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00405116
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-10 10:21
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9461814047
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
9 przyznanych
ŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
15 900 PLNJOLANTA KUCHARZYKRzeszów, PL
16 500 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
11 700 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
9320 PLNOŚRODEK SZKOLENIA DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA KADR KURSOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
6000 PLNEWA JAWORSKAJarocin, PL
13 200 PLNEWA JAWORSKAJarocin, PL
13 200 PLNSTOWARZYSZENIE "CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO"Gorlice, PL
19 200 PLNOŚRODEK SZKOLENIA DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA KADR KURSOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
7000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.