Świadczenie usług w ramach wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na terenie powiatu lęborskiego w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00405984
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-10 12:56
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8411348772
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi fizjoterapiiUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnąUsługi rehabilitacyjne
Wykonawcy
9 przyznanych
EWA SZUŁCZYK-ŻURAWSKALębork, PL
28 000 PLNCentrum Rozwoju i Terapii Dziecka. Gabinet Logopedyczny Magdalena GolubLębork, PL
27 154,4 PLNCentrum Terapii i Rozwoju Sowa Ewa Makowska-KargulLębork, PL
26 600 PLNSowa- Centrum Terapii i Rozwoju Aleksandra BiałkLębork, PL
26 874,4 PLNCentrum Rozwoju i Terapii Dziecka. Gabinet Logopedyczny Magdalena GolubLębork, PL
27 154,4 PLNFIZJOFUN Daria RaczkowskaLębork, PL
42 000 PLNCentrum Rozwoju i Terapii Dziecka. Gabinet Logopedyczny Magdalena GolubLębork, PL
41 991,6 PLNEWA SZUŁCZYK-ŻURAWSKALębork, PL
28 000 PLNSowa- Centrum Terapii i Rozwoju Aleksandra BiałkLębork, PL
26 594,4 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.