Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji sprzętu i powierzchni oraz preparatów do mycia i dezynfekcji ciała.

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM. PROF. ADAMA GRUCY CENTRUM MEDYCZNEGO KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00406641
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-10 14:46
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5321662948
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Wykonawcy

7 przyznanych

SCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
142 812,41 PLN
MEDISEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
77 138,89 PLN
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 604,4 PLN
SCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
142 812,41 PLN
SCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
142 812,41 PLN
SCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
142 812,41 PLN
MEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
61 998,26 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.