Przebudowa ogrodzenia placu Zarządu Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W JANOWIE LUBELSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00406660
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00406660/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-10 14:51
- Lokalizacja
- Janów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a3f82a2-06bb-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 8621525217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00406660 z dnia 2024-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ogrodzenia placu Zarządu Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W JANOWIE LUBELSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830413691
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 29
1.5.2.) Miejscowość: Janów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 8720266
1.5.8.) Numer faksu: 15 8720191
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiatjanowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpjanowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a3f82a2-06bb-11ef-9b7e-467806a935181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna jednostki samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ogrodzenia placu Zarządu Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a3f82a2-06bb-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406660
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016822/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa ogrodzenia placu Zarządu Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00309902
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiN.252.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 121321,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie ogrodzenia placu Zarządu Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim, w obrębie działek o nr ewid. 3181/11, 3181/5 w Janowie Lubelskim, tj:
1) Rozbiórkę istniejącego ogrodzenia stalowego usytuowanego na murku z kamienia granitowego grubości 35 cm (o długości około 99 m) oraz od strony północnej ogrodzenia z siatki (o długości około 99 m).
2) Budowę ogrodzenia palisadowego usytuowanego na murku z kamienia granitowego grubości 35 cm (o długości około 99 m) oraz grodzenia panelowego zgrzewanego z siatki na podmurówce z deski betonowej po północnej stronie działki ponadto planuje się zamontowanie dwóch furtek wejściowych na teren działek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169270,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 219262,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169270,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łacko Andrzej Usługi Remontowo-Budowlane
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621174841
7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169270,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |