Remont kominów wraz z miejscową renowacją pokrycia dachu, dobudowa przewodów żaroodpornych izolowanych oraz wentylacyjnych izolowanych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym (...).
TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00406847
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00406847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-10 17:32
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f26b1cbf-2af3-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7732120641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00406847 z dnia 2024-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kominów wraz z miejscową renowacją pokrycia dachu, dobudowa przewodów żaroodpornych izolowanych oraz wentylacyjnych izolowanych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym (...).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590708822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Majowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 44 724-64-20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ttbs.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f26b1cbf-2af3-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kominów wraz z miejscową renowacją pokrycia dachu, dobudowa przewodów żaroodpornych izolowanych oraz wentylacyjnych izolowanych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym (...).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f26b1cbf-2af3-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00214165/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont kominów wraz z miejscową renowacją pokrycia dachu, dobudowa przewodów żaroodpornych izolowanych oraz wentylacyjnych izolowanych w budynku mieszkalnym przy ul. J. Słowackiego 1 w Tomaszowie Maz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378726
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont kominów (przemurowanie, tynkowanie, wykonanie czap kominowych itp.) wraz z miejscową renowacją pokrycia dachu (naklejenie łat), dobudowa przewodów żaroodpornych izolowanych oraz wentylacyjnych izolowanych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym zlokalizowanym przy ul. J. Słowackiego 1 w Tomaszowie Maz.
2. Zakres prac:
1) miejscowa rozbiórka (zerwanie) starej papy wokół rozbieranych kominów oraz obróbek blacharskich,
2) rozbiórka kominów ponad dachem,
3) murowanie kominów z cegły na zaprawie cementowo-wapiennej, z prawidłowym wyprowadzeniem ponad dach,
4) uszczelnienie połączeń kominów z dachem, wraz z obróbkami zimnogiętymi, prawidłowo wciętymi w kominy,
5) tynkowanie kominów,
6) wykonanie wyprofilowanych czap kominowych,
7) wykonanie bocznych wylotów z kanałów wentylacyjnych,
8) malowanie kominów farbą silikonową,
9) przyklejenie odpowiedniej ilości warstw papy oraz wykończenie wierzchnie warstwą papy termozgrzewalnej o gr. min. 4,7 mm (wokół kominów),
10) drobne naprawy pokrycia dachu polegające na zerwaniu fragmentu papy i przyklejeniu papy termozgrzewalnej,
11) drobne naprawy i renowacje pokrycia z papy papą termozgrzewalną bez zrywania starej papy,
12) dobudowa przewodów dymowych żaroodpornych z izolacją termiczną (ok. 38 mb)
13) dobudowa przewodów wentylacyjnych z izolacją termiczną (ok 170 mb)
14) utylizacja gruzu, papy sadzy itp.,
15) uporządkowanie terenu po wykonanych pracach,
16) dostarczenie protokołu sporządzonego przez mistrza kominiarskiego, potwierdzającego prawidłowość wykonania prac i wykonania zaleceń z protokołu kominiarskiego nr 37/2023/TTBS z dn. 24.07.2023 r. (w zakresie budynku frontowego).
Szczegółowy opis przedmiotu zawiera swz, obmiar i wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45262300-4 - Betonowanie
45261910-6 - Naprawa dachów
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2024-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |