ZP2/06/2024 r. Robota budowlana : Wzmocnienie elementów konstrukcyjnych budynku Szkoły Podstawowej nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie .
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W GŁOGOWIE IM. ORLĄT LWOWSKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00406909
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00406909/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-10 21:26
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce038711-321e-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6931013752
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00406909 z dnia 2024-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZP2/06/2024 r. Robota budowlana : Wzmocnienie elementów konstrukcyjnych budynku Szkoły Podstawowej nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W GŁOGOWIE IM. ORLĄT LWOWSKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001240568
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Akacjowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp13.glogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp13.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce038711-321e-11ef-8a31-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP2/06/2024 r. Robota budowlana : Wzmocnienie elementów konstrukcyjnych budynku Szkoły Podstawowej nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce038711-321e-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406909
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00211796/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 ZP2/06/2024 r. Robota budowlana : Wzmocnienie elementów konstrukcyjnych budynku Szkoły Podstawowej nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie .
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: zp2/06/2024 r.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 304465,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Dokumentacja techniczna zał. nr 1 -OPIS TECHNICZNY zawiera kompletny zakres prac obejmujących przedmiot zamówienia . Dokumentacja obejmuje całość zadania inwestycyjnego.
Głowny kod .Kody CPV : 45000000-7 Roboty budowlane
45453000-7 Roboty remontowo-renowacyjne
CPV: 45214800-8 Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
CPV 45262400-5 Wznoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
CPV 50000000-5: Usługi naprawcze konserwacyjne
CPV 44112310-4: Ścianki działowe
CPV 45262500-6: Roboty murarskie i murowe
CPV 45440000-3: Roboty malarskie i szklarskie
CPV 45330000-9: Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
Cena oferty musi zawierać wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia. wszystkie niezbędne określonymi odrębnymi przepisami podatki, opłaty. Wynagrodzenie kosztorysowo-ryczałtowe.
Zamawiający wymaga złożenia z ofertą kosztorysu ofertowego sporządzonego metodą uproszczoną, zawierającego wszystkie pozycje ujęte w przedmiarze robót (dokładny opis i ilość robót): Wykonawca obliczając cenę oferty musi uwzględnić w kosztorysie ofertowym wszystkie pozycje przedmiarowe opisane w przedmiarach robót. Wszelkie zastrzeżenia i uwagi w tym zakresie Wykonawca ma prawo zgłosić Zamawiającemu w trybie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ.Brak załączonego do oferty kosztorysu ofertowego stanowi podstawę odrzucenia oferty.
Wykonawcy będzie należało się wynagrodzenie wyliczone po zakończeniu robót na podstawie kosztorysu, ale to wynagrodzenie nie może przekraczać z góry określonej ryczałtem kwoty pieniężnej.
Zgodnie z paragrafem 9 wzoru umowy wynagrodzenie będzie stanowiło wynagrodzenie ryczałtowo- kosztorysowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45262420-1 - Wznoszenie konstrukcji obiektów
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
44112310-4 - Ścianki działowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie, ul. Akacjowa 10,67-200 GŁOGÓW na podst art. 2551) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.
Zamawiający informuje , że nie wpłynęła żadna ofertaw postępowaniu.
Unieważnienie na podts. Art. 255 1)nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w
postępowaniu albo żadnej oferty
| 2024-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |