Przebudowa budynków Urzędu Gminy w Tymbarku

GMINA TYMBARK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00407035
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00407035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-11 08:12
Lokalizacja
Tymbark, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bf89598-32d9-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
7371362818
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychIzolacja cieplnaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie drzwi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00407035 z dnia 2024-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynków Urzędu Gminy w Tymbarku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYMBARK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 49

1.5.2.) Miejscowość: Tymbark

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-650

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 3325637

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.tymbark@tymbark.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tymbark.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ug-tymbark.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynków Urzędu Gminy w Tymbarku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bf89598-32d9-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024923/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa budynków Urzędu Gminy w Tymbarku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381707

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKOŚ2.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa budynków Urzędu Gminy w Tymbarku. Zamówienie realizowane jest w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Zamówienie obejmuje przebudowę budynku nr 49 w miejscowości Tymbark, w którym obecnie mieści się siedziba Urzędu Gminy oraz przebudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku nr 49A zakupionego na potrzeby powiększenia i dostosowania urzędu do obecnych standardów obsługi. Obręb Tymbark, Gmina Tymbark działki 697/2 i 698. Zakres zadania obejmuje m.in. wykonanie robót konstrukcyjno – budowlanych, instalacyjnych, termoizolacyjnych, przebudowy sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, dostawę wyposażenia. Obiekty wymagają wyposażenia i dostosowania dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz obwiązujących przepisów przeciwpożarowych. Realizacja zadania doprowadzi do połączenia dwóch sąsiadujących ze sobą budynków, które będą stanowić jednorodną strukturę funkcjonalną mającą na celu sprawne działanie urzędu, zapewnienie dostępności i jakości usług publicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający obowiązany jest na mocy przepisów ustawy unieważnić postępowanie ponieważ po dokonaniu otwarcia ofert okazało się, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a jednocześnie Zamawiający nie posiada dodatkowych środków finansowych na zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
2024-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane