Remont gminnych lokali mieszkalnych położonych we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00407044
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00407044/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-11 08:14
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2ef5442-32cb-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8971660625
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00407044 z dnia 2024-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont gminnych lokali mieszkalnych położonych we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont gminnych lokali mieszkalnych położonych we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2ef5442-32cb-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407044
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056774/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.53 Zmiana systemu ogrzewania w lokalach przy ul. Cybulskiego 15/4 i Ołbińskiej 4a/5 we Wrocławiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381467
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/87/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont gminnych lokali mieszkalnych położonych we Wrocławiu przy ul. Ołbińskiej 4a/5 i ul. Cybulskiego 15/4 w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
Dla lokalu mieszkalnego przy ul. Ołbińskiej 4a/5:
1) wymiana stolarki budowlanej,
2) montaż pieców akumulacyjnych oraz grzejników konwektorowych,
3) roboty w zakresie instalacji elektrycznych wraz z konieczną wymianą osprzętu.
Dla lokalu mieszkalnego przy ul. Cybulskiego 15/4:
1) montaż instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalu zasilanej z kotła gazowego dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania,
2) montaż instalacji do kotła gazowego,
3) roboty elektryczne związane z montażem kotła gazowego,
4) podłączenie lokalu i urządzeń grzewczych do wentylacji wywiewnej,
5) wykonanie prawidłowej wentylacji nawiewnej lokalu poprzez zastosowanie nawietrzaków okiennych,
6) opomiarowanie zimnej wody w lokalu poprzez zastosowanie wodomierzy ultradźwiękowych z nakładkami do odczytu radiowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.| 2024-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |