„Opracowanie projektu ustalenia klasyfikacji gleboznawczej gruntów”
Powiat Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00407058
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-11 08:20
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122807434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie nieruchomości
Wykonawcy
9 przyznanych
Jan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
8800 PLNPKIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6000 PLNPKIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8000 PLNPKIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4500 PLNPKIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5000 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
6700 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
3200 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
2300 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
2000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.