Modernizacja elewacji budynku Zespołu Szkół nr 22 w ramach zadania inwestycyjnego : "Przebudowa budynku Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i kosmetycznych nr 22 przy ul. Kazimierzowskiej 60"

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00407155
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00407155/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-11 08:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89329d92-2951-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
01525964000059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

TynkowanieRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty elewacyjneInstalowanie drzwi i okienRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00407155 z dnia 2024-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja elewacji budynku Zespołu Szkół nr 22 w ramach zadania inwestycyjnego : "Przebudowa budynku Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i kosmetycznych nr 22 przy ul. Kazimierzowskiej 60"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/162446/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja elewacji budynku Zespołu Szkół nr 22 w ramach zadania inwestycyjnego : "Przebudowa budynku Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i kosmetycznych nr 22 przy ul. Kazimierzowskiej 60"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89329d92-2951-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407155

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00580851/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Modernizacja elewacji budynku Zespołu Szkół nr 22 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 przy ul. Kazimierzowskiej 60”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367507

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.54.2024.KKA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3110280,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje rozbiórkę istniejących tynków na elewacji i wykonanie nowych jako renowacyjnych, termoizolacyjnych przeznaczonych dla budynków objętych ochrona konserwatorską na ścianach i gzymsach, odtworzenie istniejących tynków i wykonanie wyprawy elewacyjnej oraz demontaż obróbek blacharskich, orynnowania i wykonanie nowych z blachy tytan-cynk gr. 07 mm. W ramach zadania Wykonawca dokona niezbędnej rozbiórki istniejących elementów budynku znajdujących się na elewacji i wymiany kratek, zadaszeń oraz części okien, a także oczyszczenie i malowanie krat. Przy modernizacji elewacji niezbędna będzie likwidacja i przebudowa istniejącej instalacji elektrycznej, uruchomienie nowych opraw i niezbędne badania sprawdzające. Gruz i inne zbędne materiały porozbiórkowe zostaną usunięte z terenu prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45410000-4 - Tynkowanie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postepowaniu zostały złożone dwie oferty. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 3 825 645,03 zł brutto, natomiast cena oferty wynosi 5 474 533,89 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny powyższej oferty, co stanowi przesłankę do unieważnienia postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

2024-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane