Przebudowa drogi leśnej Piotruś IIA – leśnictwo Piotruś
Nadleśnictwo Dukla
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00407174
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00407174/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-11 08:50
- Lokalizacja
- Równe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c428b9f8-0c43-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 6840011279
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00407174 z dnia 2024-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej Piotruś IIA – leśnictwo Piotruś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Dukla
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370014604
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Popardy 44
1.5.2.) Miejscowość: Równe
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-451
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13-43-73-950
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dukla@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dukla.krosno.lasy.gov.pl/witamy
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-dukla/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi leśnej Piotruś IIA – leśnictwo Piotruś2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c428b9f8-0c43-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407174
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00313207
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 294388,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia
1. Nazwa przedmiotu zamówienia:
„Przebudowa drogi leśnej Piotruś IIA – leśnictwo Piotruś”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do ogłoszenia (dokumentacja techniczna).
2. Lokalizacja:
Leśnictwo Piotruś, Gmina Dukla, Obręb ewidencyjny 0022 Zawadka Rymanowska, Działki ewidencyjne 318/2, 318/10, 318/12, 318/17, 329/6, 329/29
3. Wykonawca zrealizuje przedmiot zmówienia przy użyciu materiałów własnych.
Wizja lokalna:
4. Wykonawcy mogą, przed upływem terminu składania ofert, dokonać wizji lokalnej celem sprawdzenia warunków na placu budowy, warunków związanych z wykonaniem robót będących przedmiotem postępowania oraz celem uzyskania dodatkowych informacji koniecznych i przydatnych do przygotowania oferty. Zainteresowani odbyciem wizji lokalnej Wykonawcy powinni skontaktować się z Zamawiającym drogą e-mail: dukla@krosno.lasy.gov.pl do dnia 16.05.2024 r.
5. Zamawiający przewiduje możliwość zgłaszania w toku wizji lokalnej lub bezpośrednio po niej wniosków o wyjaśnienia treści SWZ. Na zawarte w nich pytania zostaną przez Zamawiającego udzielone odpowiedzi. Zarówno pytania, bez wskazywania źródeł zapytań, jak i odpowiedzi zostaną zamieszczone na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
6. Jeżeli w związku zadanymi pytaniami zajdzie konieczność zmiany treści SWZ, to Zamawiający dokona takiej zmiany i informacje o tym zamieści na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Jeżeli zmiana ta spowoduje konieczność zmiany treści ogłoszenia, to Zamawiający dokonana takiej zmiany i zamieści o tym informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania oraz zamieści ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w BZP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266027,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337607,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 281455,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Raf-Bud” Rafał Król
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842278420
7.3.3) Ulica: 268
7.3.4) Miejscowość: Ustrobna
7.3.5) Kod pocztowy: 38-406
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 281455,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość zamówienia – Wartość netto + 25% (wartość przewidywanych zamówień, o których mowa odpowiednio w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych).Cena lub koszt oferty z najniższą/najwyższą ceną lub kosztem – Wartości brutto
Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia – Wartość brutto
Wartość umowy/umowy ramowej – Wartość brutto
| 2024-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |