„Dostawa produktów farmaceutycznych, materiałów opatrunkowych i medycznych, środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych, kremów i płynów farmaceutycznych ..."
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00407452
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-11 09:54
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty leczniczeOpatrunki, zaciski, szwy, podwiązkiMateriały medyczneŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneKremy lub płyny parafarmaceutyczneAmbulatoryjny system rejestrującyUrządzenia do stymulacji pracy sercaRóżne urządzenia i produkty medyczneMeble medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
13 253,87 PLNŁUKASZ CZARNECKIBedoń Przykościelny, PL
13 253,87 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.