Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców gminy Osiecznica
GMINA OSIECZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00407612
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00407612/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-11 10:33
- Lokalizacja
- Osiecznica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb30521f-2e1a-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6121636295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00407612 z dnia 2024-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców gminy Osiecznica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIECZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubańska 43
1.5.2.) Miejscowość: Osiecznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-724
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757312107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.rutkowska@osiecznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.osiecznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb30521f-2e1a-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców gminy Osiecznica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb30521f-2e1a-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407612
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001776/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców gminy Osiecznica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376421
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO-SG.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców gminy Osiecznica”.
Gminie Osiecznica przyznano dofinansowanie niniejszego zadania ze środków Rządowego Programu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 5.500.000,00 zł.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Rozbudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Osieczów:
2) Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Świętoszów:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, gdyż cena oferty z najniższą ceną (6.774.000,00 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (5.600.000,00 zł), a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6774000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6774000,00 PLN
| 2024-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |