Dostawy mięsa, wędlin, podrobów i konserw mięsnych na II półrocze 2024 r. do Zakładu Karnego w Nysie oraz Oddziału Zewnętrznego w Prudniku
Zakład Karny w Nysie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00407753
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-11 11:01
- Lokalizacja
- Nysa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7531059544
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneMięso wołoweWieprzowinaIndykiŚwieży dróbPodrobyWędliny drobioweWędlinyKaszanka i inne wędliny krwistePasztetyKonserwy i przetwory z mięsa
Wykonawcy
6 przyznanych
PAWEŁ JOHNWłoszakowice, PL
8087,2 PLNGRUPA DROBIARSKA DAKPOL BEJM SPÓŁKA KOMANDYTOWABorowe, PL
51 229,5 PLNPAWEŁ JOHNWłoszakowice, PL
51 276,75 PLNPAWEŁ JOHNWłoszakowice, PL
51 276,75 PLNPAWEŁ JOHNWłoszakowice, PL
32 413 PLNJÓZEF KWIECIŃSKIBrzeg, PL
37 555,9 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.