Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych.
GMINA PORONIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00408006
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00408006/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-11 11:45
- Lokalizacja
- Poronin, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24fafef4-32d0-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7361705814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00408006 z dnia 2024-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PORONIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Poronin
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-520
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: usc@poronin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: poronin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poronin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24fafef4-32d0-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408006
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011551/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy nawierzchni asfaltowej na drogach gminnych w sołectwach: Murzasichle, Małe Ciche, Poronin, Nowe Bystre, Stasikówka, Bustryk, Ząb, Suche.
Przedmiotowe prace obejmować będą w szczególności:
- wykonanie otworu o regularnych krawędziach poprzez mechaniczne nacięcia lub frezowanie,
- oczyszczanie i pogłębianie naprawionego miejsca do głębokości min 4 cm,
- skrapianie emulsją asfaltową całej powierzchni naprawionego miejsca,
- ułożenie masy bitumicznej na gorąco, grubości nie mniejszej niż 4 cm,
- wyrównanie naprawionego miejsca zagęszczarką mechaniczną lub uwałowanie,
- uszczelnienie styków po wykonaniu naprawy.
Szacuje się, że wykonanie remontu dróg obejmie powierzchnię ok 2 000,00 m2. Wskazanie miejsc robót remontowych odbędzie się po podpisaniu umowy i po objeździe dróg. Ostatecznie zakres robót uzależniony będzie od zaoferowanej ceny jednostkowej. Rozliczenie za wykonane prace nastąpi wg ceny jednostkowej podanej przez Wykonawcę za wykonanie naprawy na pow. 1 m2 nawierzchni asfaltowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie nr ZP.271.6.2024, gdyż do niniejszego postępowania nie złożono żadnej oferty.| 2024-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |