Dostawa dwóch samochodów osobowych
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00408371
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-11 12:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
KROTOSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
286 779 PLNKROTOSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
286 779 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.