Budowa ścieżek rowerowych w Jodłowniku i Wiatraczynie

GMINA DZIERŻONIÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00408654
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00408654/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-11 13:26
Lokalizacja
Dzierżoniów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c75237d-223c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
8821008981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie naprawy drógUsługi pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty odwadniające

Wykonawcy

1 przyznane

QUOOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielawa, PL · lot 0
5 812 090,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00408654 z dnia 2024-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżek rowerowych w Jodłowniku i Wiatraczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DZIERŻONIÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717875

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PIASTOWSKA 1

1.5.2.) Miejscowość: Dzierżoniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 832 56 95

1.5.8.) Numer faksu: 748325694

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ug.dzierzoniow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ug.dzierzoniow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ug-dzierzoniow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżek rowerowych w Jodłowniku i Wiatraczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c75237d-223c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408654

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041496/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa ścieżek rowerowych w Jodłowniku i Wiatraczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349607

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5128634,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem niniejszego postępowania są roboty budowlane polegające
na wybudowaniu ścieżek rowerowych w Jodłowniku i Wiatraczynie. W ramach zadania zostaną wykonane ścieżki rowerowe na działkach nr 15; 106; 131/1; 160; 164; 166/1, 194, 206/7 i 267 obręb 0013, Ostroszowice o długości ok. 4370 mb i szerokości 3,5 m (a w miejscu poszerzeń 4,5 m) o pełnej konstrukcji tzn. wykonanie warstwy stabilizującej grunt 20 cm, wykonanie warstwy podbudowy 20 cm z kruszywa łamanego oraz 2 warstw bitumicznych o grubości 8 i 4 cm oraz obustronnych poboczy. Odwodnienie ścieżek odbywać się będzie powierzchniowo za pośrednictwem spadków podłużnych i poprzecznych. Działkę 131/1 przecina ciek wodny, na którym zostanie wykonany przepust o minimalnej średnicy 600mm
i długości 6m zakończony ściankami czołowymi wykonanymi z kostki kamiennej. Dodatkowo zostaną wykonane mijanki służące poprawie komfortu jazdy jak i miejsca postojowe dla rowerzystów czy pieszych.
2) Przedmiot zamówienia należy wykonać wg formuły „zaprojektuj i wybuduj”.
a) Etap I – przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej - projekt wykonawczy wraz z uzyskaniem stosownych pozwoleń wynikających z przepisów szczegółowych.
b) Etap II – wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanych i zatwierdzonych dokumentacji technicznych oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej geodezyjnej ze zgłoszeniem do zasobu geodezyjnego w Dzierżoniowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5812090,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8949890,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5812090,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): QUOOS Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TOM-TRANS Tomasz Mucha

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8822143416

7.3.4) Miejscowość: Bielawa

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5812090,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2024-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane