Dostosowanie toalet w szkołach podstawowych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Gmina Świlcza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00182789
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00182789/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-09 10:41
Lokalizacja
Świlcza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2bb1aa6b-c789-4507-aed3-928fe9ad95b4
Identyfikator
5170045613
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzeniaElementy gotoweGotowe części składoweRoboty muroweInstalowanie ścianek działowychInstalowanie sufitów podwieszanychCementowanieKładzenie wykładzin elastycznychRoboty izolacyjneKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnychInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF LESZCZAKGbiska, PL · lot 0
176 409,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00182789 z dnia 2025-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie toalet w szkołach podstawowych do potrzeb
osób z niepełnosprawnościami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świlcza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582140

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świlcza

1.5.2.) Miejscowość: Świlcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-072

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swilcza.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swilcza.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_swilcza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie toalet w szkołach podstawowych do potrzeb
osób z niepełnosprawnościami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bb1aa6b-c789-4507-aed3-928fe9ad95b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00182789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035213/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont toalety szkolnej w celu dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych w ZS w Trzcianie, ZS w Dąbrowie, oraz SP nr 1 w Bratkowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00116307

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGI.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu toalet
w szkołach podstawowych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w zakresie:
1) remont toalety szkolnej w celu dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Szkole Podstawowej nr 1 w Bratkowicach;
2) remont toalety szkolnej w celu dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Zespole Szkół w Dąbrowie;
3) remont toalety szkolnej w celu dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Zespole Szkół w Trzcianie.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45223821-7 - Elementy gotowe

45223822-4 - Gotowe części składowe

45262520-2 - Roboty murowe

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45262360-2 - Cementowanie

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176409,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297023,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176409,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa „KRIS-BUD” Krzysztof Leszczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 181065252

7.3.4) Miejscowość: Strzyżów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176409,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2025-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane