Modernizacja Parku Wodnego w Redzikowie
Gmina Redzikowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00408749
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00408749/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-11 13:41
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d03fc5f-18f1-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8391006582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00408749 z dnia 2024-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Parku Wodnego w Redzikowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Redzikowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michalm@gminaredzikowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminaredzikowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_redzikowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Parku Wodnego w Redzikowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d03fc5f-18f1-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408749
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051278/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja Parku Wodnego w Redzikowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00336797
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja Parku Wodnego w Redzikowie.
W celu wykonania powyższego zadania należy wykonać między innymi:
- pokrycie dachu i attyk papą termozgrzewalną wierzchniego krycia – powierzchnia 1030 m2
- Przebudowa i rozbudowa systemu obsługi klienta
- Budowa kasy centralnej
- Wyposażenie kręgielni 6 torowej z maszynami w technologii sznurowej
- Przebudowa układu funkcjonalnego krytej pływalni przy Zespole Szkół w Redzikowie z zapleczem rekreacyjno – rehabilitacyjnym
- przeniesienie sali zabaw oraz zabudowa i wyposażenie nowej sali zabaw.
- Przebudowa i rozbudowa systemu zarządzania obiektem
Dokumentacja i opis przedmiotu zamówienia stanowią załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 pkt 3, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć te kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Do wyznaczonego terminu złożono jedną ofertę. Kwota podana przed otwarciem ofert, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 2 223 000,00 zł brutto. Powyższa kwota zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy została udostępniona na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Najkorzystniejsza oferta zawiera cenę: 5 713 289,57 zł brutto. Przekracza ona znacznie kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia. Jednocześnie należy wskazać, iż Zamawiający nie może zwiększyć przeznaczonej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. W świetle powyższego unieważnienie niniejszego postępowania jest konieczne i w pełni uzasadnione.
| 2024-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |