„Modernizacja pomieszczeń parazytologii laboratorium, pomieszczenia sterylnego Centralnej Sterylizatorni, ciągu komunikacyjnego pomiędzy SOR, RTG, Laboratorium i korytarza kuchni.”

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00408903
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00408903/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-11 14:03
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c307d090-1d90-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
7321003187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieRoboty budowlane w zakresie domówRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemnePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie przegródRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK KWIATKOWSKIGłowno, PL · lot 0
442 712,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00408903 z dnia 2024-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja pomieszczeń parazytologii laboratorium, pomieszczenia sterylnego Centralnej Sterylizatorni, ciągu komunikacyjnego pomiędzy SOR, RTG, Laboratorium i korytarza kuchni.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000677636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parzęczewska 35

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wss.zgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja pomieszczeń parazytologii laboratorium, pomieszczenia sterylnego Centralnej Sterylizatorni, ciągu komunikacyjnego pomiędzy SOR, RTG, Laboratorium i korytarza kuchni.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c307d090-1d90-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408903

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00305152/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja pomieszczeń parazytologii laboratorium, pomieszczenia sterylnego Centralnej Sterylizatornii, ciągu komunikacyjnego pomiędzy SOR, RTG, laboratorium i korytarz kuchni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345562

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/24/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 396133,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja pomieszczeń parazytologii laboratorium, pomieszczenia sterylnego Centralnej Sterylizatorni, ciągu komunikacyjnego pomiędzy SOR, RTG, Laboratorium i korytarza kuchni” zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją projektową oraz SWZ.
Zakres inwestycji polega na wykonaniu robót budowlanych, budowlano – montażowych i instalacyjnych w ramach zadania pn.: „Modernizacja pomieszczeń parazytologii laboratorium, pomieszczenia sterylnego Centralnej Sterylizatorni, ciągu komunikacyjnego pomiędzy SOR, RTG, Laboratorium i korytarza kuchni” i obejmuje m.in.:
Przeprowadzenie remontu wybranych pomieszczeń etapami z utrzymaniem bieżącej pracy szpitala. Wykonawca zobowiązany będzie do zachowania czystości poza strefą robót oraz zabezpieczyć wrażliwe elementy wnętrz (posadzki, wyposażenie) przed zniszczeniem, celem zachowania ich do dalszej eksploatacji. Do obowiązków Wykonawcy robót należeć będzie usunięcie wszelkich elementów stałego wyposażenia (szafki, meble, etc.) oraz jego powrót na poprzednie miejsce po zakończeniu prac budowlanych.
Należy wykonać wszelkie roboty nie opisane w niniejszej dokumentacji, a które są niezbędne do prawidłowego zakończenia robót oraz te, które ze względu na swoją wiedzę fachową Wykonawca uzna za konieczne.
Wielkość pomieszczeń objętych projektem remontu: 286,17m²
Zakres robót przewidywany do wykonania :
Posadzki – usunięcie warstwy wykończeniowej
Posadzki – wyrównanie poziomu (wylewka samopoziomująca)
Montaż listew wyobleniowych PCV
Posadzki – montaż nowych warstw wykończeniowych
Sufity – demontaż
Sufity – montaż nowych sufitów podwieszanych
Ściany – demontaż istniejących elementów
Ściany – demontaż płytek ceramicznych
Naprawa ścian – zacieki i pęknięcia
Wyrównanie ścian
montaż zabudów gipsowo-kartonowych
Wykończenie ścian inne niż malowanie (blacha, wykładzina ścienna itp.)
Malowanie
Ochrona ścian – montaż odbojoporęczy oraz narożników ochronnych
Skrzydła drzwi drewnianych do obustronnego malowania
Drzwi i okna do wymiany
Montaż zabezpieczeń skrzydeł drzwi elastyczną odbojnicą
montaż umywalki / zlewu
montaż drzwiczek rewizyjnych

Należy wykonać wszelkie roboty nie opisane w niniejszej dokumentacji, a które są niezbędne do prawidłowego zakończenia robót oraz te, które ze względu na swoją wiedzę fachową Wykonawca uzna za konieczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421141-4 - Instalowanie przegród

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442712,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442712,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442712,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENBUD Jacek Kwiatkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7331119135

7.3.4) Miejscowość: Głowno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 442712,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane