Poprawa efektywności energetycznej instytucji publicznych na terenie Gminy Żórawina z wykorzystaniem instalacji PV
Urząd Gminy w Żórawinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00408935
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00408935/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-11 14:08
- Lokalizacja
- Żórawina, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5e8a33e-fb07-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 9141002520
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychSłoneczne moduły fotoelektryczneKonstrukcje gotoweBaterie słoneczneInstalacje słoneczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00408935 z dnia 2024-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej instytucji publicznych na terenie Gminy Żórawina z wykorzystaniem instalacji PV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy w Żórawinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935141
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Żórawina
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-020
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zorawina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zorawina.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zorawina.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej instytucji publicznych na terenie Gminy Żórawina z wykorzystaniem instalacji PV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5e8a33e-fb07-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408935
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00285677
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WG.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.2 Zadanie obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie 15 instalacji fotowoltaicznej wraz z bankami energii (dla 7 obiektów) na obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Żórawina. Poszczególne instalacje zostały zaprojektowane jako mikroinstalacje w rozumieniu Ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. 2024 poz. 266), to jest instalację o mocy maksymalnej generatora do 50 kW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
09331000-8 - Baterie słoneczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego polegającą na opisaniu przedmiotu zamówienia w sposób uniemożliwiający Wykonawcom sporządzenie oferty w sposób zapewniający realizację zasad uczciwej konkurencji, przede wszystkim Zamawiający w sposób wadliwy opisał wymagania dot. falowników oraz konstrukcji fotowoltaicznych. W wyniku nieprecyzyjnego zakresu powstała wada ma charakter trwały oraz uniemożliwia zawarcie umowy o udzielenie zamówienia publicznego, które nie byłoby obarczone wadą.| 2024-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |