ORGANIZACJA WYCIECZKI NA SARDYNIĘ DLA PRACOWNIKÓW PAŃSTWOWEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE

PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00182855
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00182855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-09 10:56
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e8e56561-b524-47c4-9529-61afaad026e2
Identyfikator
6842175051
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejOrganizacja wycieczekUsługi hotelarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00182855 z dnia 2025-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ORGANIZACJA WYCIECZKI NA SARDYNIĘ DLA PRACOWNIKÓW PAŃSTWOWEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370468370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pans.krosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pans.krosno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1069407

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ORGANIZACJA WYCIECZKI NA SARDYNIĘ DLA PRACOWNIKÓW PAŃSTWOWEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8e56561-b524-47c4-9529-61afaad026e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00182855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066628/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 ORGANIZACJA WYCIECZKI NA SARDYNIĘ DLA PRACOWNIKÓW PAŃSTWOWEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122989

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/44/ZP-4/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę polegającą na ORGANIZACJI WYCIECZKI NA SARDYNIĘ DLA PRACOWNIKÓW PAŃSTWOWEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH W KROŚNIE w terminie od 7 do 14 września 2025 r.
Ilość uczestników wycieczki – 40 osób
Miejsce zakwaterowania – hotel umiejscowiony na wybrzeżu w rejonie Olbii.
Standard hotelu co najmniej 4 gwiazdkowy
Odległość hotelu od plaży nie większa niż 1000 m.
Pokoje hotelowe maksymalnie 2 i 3 osobowe z tym że ilość pokoi 3 osobowych nie większa niż 6.
Codzienne wyżywienie w hotelu w postaci śniadania i obiadokolacji.
Transfer autokarowy uczestników wycieczki z Krosna do Katowic.
Bezpośredni przelotu na trasie Katowice – Sardynia.
Powrotny bezpośredni przelotu na trasie Sardynia – Katowice.
Powrotny transfer autokarowy uczestników wycieczki z Katowic do Krosna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63511000-4 - Organizacja wycieczek

55100000-1 - Usługi hotelarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 ust 7 ustawy Pzp, ponieważ Wykonawca którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wykonawca Magdalena Siśkiewicz New Challenge którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy na realizację ww. zadania poprzez odstąpienie od jej zawarcia.
2025-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi