Rewaloryzacja parku wraz z budową ogrodzenia położonego przy Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie
POWIAT ZIELONOGÓRSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00409503
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00409503/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-12 06:25
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdd9d201-12a1-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 9730588217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00409503 z dnia 2024-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewaloryzacja parku wraz z budową ogrodzenia położonego przy Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZIELONOGÓRSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podgórna 5
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-057
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-zielonogorski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat-zielonogorski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fdd9d201-12a1-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewaloryzacja parku wraz z budową ogrodzenia położonego przy Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdd9d201-12a1-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409503
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026931/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rewaloryzacja parku z budową ogrodzenia położonego przy Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00324920
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.273.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Rewaloryzacja parku wraz z budową ogrodzenia położonego przy Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie.
2. Adres inwestycji: 66-132 Trzebiechów ul. Sulechowska 1
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawierają załączniki
nr 8 oraz 9 do SWZ.
4. Kod CPV :
45000000-7 Roboty budowlane
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
45342000-6 Wznoszenie ogrodzeń
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233250-6 Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233161-5 Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
43325000-7 Wyposażenie parków i placów zabaw
77313000-7 Usługi utrzymania parków
5. Wykonawca na przedmiot zamówienia udzieli minimalnej gwarancji wynoszącej 36 miesięcy liczony od dnia następnego po dniu odbioru przedmiotu umowy.
6. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia stanowi jedno z kryteriów oceny ofert i podlega punktacji.
UWAGA:
7. Wykonawca zobowiązany jest w ramach niniejszego zamówienia do wykonania wszystkich robót o których mowa w dokumentacji stanowiącej opis przedmiot zamówienia
z wyłączeniem drogi pożarowej.
8. Roboty budowlane prowadzone będą na terenie na którym znajduje się w czynnym obiekcie( placówką) i ważne jest aby wykonywanie robót nie kolidowało z bieżącym funkcjonowaniem placówki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
77313000-7 - Usługi utrzymania parków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1911918,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3456281,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1911918,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kułak prowadzący działaność pod nazwą Leszek Kułak Budownictwo Sportowe Inzynieria Krajobrazu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691001523
7.3.3) Ulica: Lawendowa
7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna
7.3.5) Kod pocztowy: 66-440
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1911918,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |