REMONTY CZĄSTKOWE nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie Służby Utrzymaniowej WAŁBRZYCH – ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE do umowy nr NI.2720.9.2024 - zadanie nr 3

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00409509
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00409509/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-12 06:53
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-68ecdca4-289b-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
8971590801
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH BISEKKrępice, PL · lot 0
1 786 575 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00409509 z dnia 2024-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONTY CZĄSTKOWE nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie Służby Utrzymaniowej WAŁBRZYCH – ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE do umowy nr NI.2720.9.2024 - zadanie nr 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001255179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 28

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-425

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dsdik.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dsdik.wroc.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarząd drogowy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONTY CZĄSTKOWE nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie Służby Utrzymaniowej WAŁBRZYCH – ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE do umowy nr NI.2720.9.2024 - zadanie nr 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68ecdca4-289b-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409509

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00070778/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Remonty cząstkowe - uzupełniajace - zad. nr 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, tj.: Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została obliczana przy jego wartości. Przedmiotem postępowania NI.2720.80.2024 jest udzielenie takiego zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy realizującemu zadanie podstawowe nr NI.2720.9.2024 zadanie nr 3.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NI.2720.80.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

REMONTY CZĄSTKOWE nawierzchni dróg wojewódzkich na terenie Służby Utrzymaniowej WAŁBRZYCH – ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE do umowy nr NI.2720.9.2024 - zadanie nr 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zaproszenie do negocjacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „BISEK” WOJCIECH BISEK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: A.R.-BIT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021442457

7.3.3) Ulica: ul. Kosmonautów 21

7.3.4) Miejscowość: Krępice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-330

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1786575 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane