Dostosowanie klatki K-3 oraz pomieszczeń objętych opracowaniem do obowiązujących przepisów ppoż oraz modernizacja części południowej budynku UMFC w ramach zadania „Przebudowa tarasu i przyziemia ....
UNIWERSYTET MUZYCZNY FRYDERYKA CHOPINA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00409710
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00409710/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-12 08:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00068591-2d6c-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5250007715
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00409710 z dnia 2024-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie klatki K-3 oraz pomieszczeń objętych opracowaniem do obowiązujących przepisów ppoż oraz modernizacja części południowej budynku UMFC w ramach zadania „Przebudowa tarasu i przyziemia ....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MUZYCZNY FRYDERYKA CHOPINA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Okólnik 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-368
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chopin.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chopin.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00068591-2d6c-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie klatki K-3 oraz pomieszczeń objętych opracowaniem do obowiązujących przepisów ppoż oraz modernizacja części południowej budynku UMFC w ramach zadania „Przebudowa tarasu i przyziemia ....2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00068591-2d6c-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409710
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371958
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1) Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. art. 305 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 ze zmianami), zwanej dalej „uPzp”, w którym Zamawiający udziela zamówienia po negocjacjach tylko z jednym Wykonawcą.
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt. 1 uPzp, ogłoszonym w BZP nr 2024/BZP 00302851/01 z dnia 2024-04-26 nie złożono żadnej oferty i postępowanie zostało unieważnione, zaś pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-93b0ece5-0399-11ef-b81b-aebd110f5279
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-7/06/2024/272/W/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach dostosowania klatki schodowej K-3 oraz pomieszczeń objętych opracowaniem do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych oraz modernizacja części południowej budynku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w ramach zadania „Przebudowa tarasu i przyziemia w części południowej budynku UMFC przy ul. Okólnik 2 w Warszawie, na podstawie projektów autorstwa Pracowni Architektonicznej BNS S.C., rewizji do projektu BNS S.C. autorstwa Pracowni Architekci Rafał i Monika Depowscy Spółka z o. o. oraz projektu dostosowania klatki schodowej K-3 do wymagań przeciwpożarowych autorstwa Pracowni Grzegory & Partnerzy Architekci, na podstawie wymogów przeciwpożarowych ujętych w „Ekspertyzie Technicznej Stanu Ochrony Przeciwpożarowej Budynku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, wykonanej w 2013 r. przez mgr inż. Lesława Deca, mgr inż. poż. Romana Deca i mgr inż. Andrzeja Pola oraz Aneksu do powyższej ekspertyzy wykonanego w 2018 r. przez dr inż. Przemysława Kubicę i inż. Mariana Noculę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATELBUD Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342679115
7.3.3) Ulica: ul. Jarzynowa 4
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty rozbiórkowe, roboty murarskie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3086380,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |