Likwidacja barier architektonicznych w PZS Nr 1 poprzez wymianę drzwi i balustrad schodowych.

Powiat Kościerski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00182909
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00182909/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-09 11:10
Lokalizacja
Kościerzyna, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5148c032-c928-497e-93bc-0d72f8a11031
Identyfikator
5911569055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie barier stałychRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ ROLBIECKILipusz, PL · lot 0
238 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00182909 z dnia 2025-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych w PZS Nr 1 poprzez wymianę drzwi i balustrad schodowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kościerski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3-go Maja 9C, 83-400 Kościerzyna

1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.laska@powiatkoscierski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.e-bip.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_koscierzyna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja barier architektonicznych w PZS Nr 1 poprzez wymianę drzwi i balustrad schodowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5148c032-c928-497e-93bc-0d72f8a11031

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00182909

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030647/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Likwidacja barier architektonicznych w PZS Nr 1 poprzez wymianę drzwi i balustrad schodowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118926

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 238000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: Likwidacja barier architektonicznych w PZS Nr 1 poprzez wymianę drzwi i balustrad schodowych.
Przedmiotem zamówienie są roboty budowlane polegające na wykonaniu inwestycji pod nazwą: Likwidacja barier architektonicznych w PZS Nr 1 poprzez wymianę drzwi i balustrad schodowych w budynku edukacyjnym położonym przy ul. Sikorskiego 1 na działce o nr ewidencyjnym 381/5, 381/7 obręb 06 Kościerzyna. Zamówienie obejmuje remont pomieszczeń w budynku przy ul. Sikorskiego 1, który stanowi własność Powiatu Kościerskiego polegającego na wykonaniu:
1. Wymiana 58 szt. drzwi
2. Wymiana 75 mb balustrad schodowych
3. inne drobne roboty budowlane

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEST WOŁOSZYK Wojciech Wołoszyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911642757

7.3.3) Ulica: Liliowa 20

7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna Wybudowanie

7.3.5) Kod pocztowy: 83-400

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2025-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane