Świadczenie usług wywozu i transportu odpadów komunalnych oraz odpadów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Koszalinie w lokalizacjach: Koszalin, Słupsk, Połczyn-Zdrój.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KOSZALINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00410044
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-12 09:56
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6692191946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wywozu odpadów
Wykonawcy
5 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
37 846,68 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
78 426 PLNMARCIN JÓŹWIAKBędzino, PL
164 770,8 PLNEMKA SPÓŁKA AKCYJNAŻyrardów, PL
49 698 PLNMARCIN JÓŹWIAKBędzino, PL
164 770,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.