Dostawa materiału roślinnego, nawozów i obrzeży do nasadzeń wiosennych na terenie miasta Międzyzdroje

Zielone Międzyzdroje Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00183012
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00183012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-09 11:31
Lokalizacja
Międzyzdroje, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e8d1c84b-8c3c-4f8e-bba6-52377e3e2e19
Identyfikator
9860257849
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsadyRóżne nawozyProdukty z drewna ciętego

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA KWIECIEŃPrandocin Wysiołek, Słomniki, PL · lot 0
191 600 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00183012 z dnia 2025-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiału roślinnego, nawozów i obrzeży do nasadzeń wiosennych na terenie miasta Międzyzdroje

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zielone Międzyzdroje Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521418408

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowomyśliwska 86

1.5.2.) Miejscowość: Międzyzdroje

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 48 913 000 350

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zielonemiedzyzdroje.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zielonemiedzyzdroje.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e8d1c84b-8c3c-4f8e-bba6-52377e3e2e19

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


transport odpadów, oczyszczanie terenów publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiału roślinnego, nawozów i obrzeży do nasadzeń wiosennych na terenie miasta Międzyzdroje

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8d1c84b-8c3c-4f8e-bba6-52377e3e2e19

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00183012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00152099

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZM/BZP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 197857,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część 1: Dostawa materiału roślinnego do nasadzeń wiosennych.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę wraz z transportem i rozładunkiem roślin jednorocznych oraz wieloletnich (bylin) do nasadzeń wiosennych na terenie miasta Międzyzdroje.
3. Zamawiający przewiduje dostawę przedmiot zamówienia w trzech częściach, zgodnie z harmonogramem dostaw, określonym w opisie przedmiotu zamówienia.
4. Zakres i opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia i Wzór umowy dla części 1, stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ.
5. Termin realizacji zamówienia:
• w zakresie zamówienia podstawowego – do dnia 2 czerwca 2025 r. z zachowaniem wszystkich terminów pośrednich dla dostaw częściowych, zgodnie z Harmonogramem dostaw, określonym w Opisie przedmiotu zamówienia.
• w zakresie zamówienia opcjonalnego (w przypadku jego uruchomienia): do dnia 2 czerwca 2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03121100-6 - Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady

4.5.5.) Wartość części: 190630,64 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część 2: Dostawa nawozów i obrzeży..
2. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, dostawę wraz z transportem i rozładunkiem: nawozów i obrzeży (rollborderów) na terenie miasta Międzyzdroje.
4. Zakres i opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia i Wzór umowy dla części 2, stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ.
5. Termin realizacji zamówienia:
• w zakresie zamówienia podstawowego – do dnia 5 maja 2025 r.
• w zakresie zamówienia opcjonalnego (w przypadku jego uruchomienia): do dnia 30 czerwca 2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24440000-0 - Różne nawozy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03419100-1 - Produkty z drewna ciętego

4.5.5.) Wartość części: 7227,31 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Diant-Pol Polska Ogrodnictwo Produkcyjne Anna Kwiecień

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821538494

7.3.3) Ulica: Prandocin-Wysiołek 3D

7.3.4) Miejscowość: Prandocin-Wysiołek /Słomniki

7.3.5) Kod pocztowy: 32-090

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-02

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia w zakresie części 2, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7669,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7669,50 PLN

2025-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy