Przebudowa i remont drogi gminnej wraz z infrastrukturą drogową łączącej miejscowości Amandów i Krowiarki na terenie Gminy Pietrowice Wielkie.
GMINA PIETROWICE WIELKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00411137
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00411137/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-12 13:30
- Lokalizacja
- Pietrowice Wielkie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97ecaee8-1900-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6391006339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00411137 z dnia 2024-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont drogi gminnej wraz z infrastrukturą drogową łączącej miejscowości Amandów i Krowiarki na terenie Gminy Pietrowice Wielkie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIETROWICE WIELKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 5
1.5.2.) Miejscowość: Pietrowice Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-480
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@pietrowicewielkie.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pietrowicewielkie.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9303311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont drogi gminnej wraz z infrastrukturą drogową łączącej miejscowości Amandów i Krowiarki na terenie Gminy Pietrowice Wielkie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97ecaee8-1900-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411137
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025891/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa i remont drogi gminnej wraz z infrastrukturą drogową łączącej miejscowości Amandów i Krowiarki na terenie Gminy Pietrowice Wielkie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00337413
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OP.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia remont i przebudowa drogi łączącej m. Krowiarkami z Amandowem oraz remont dróg na terenie miejscowości Amandów. Dodatkowo remontowi poddane zostaną drogi gminne dojazdowe na terenie miejscowości Krowiarki (wraz z bocznym dojazdem do Szkoły Podstawowej) oraz droga dojazdowa w Amandowie (dojazd do ujęcia wody oraz pól uprawnych). Drogi posiadają głównie nawierzchnię asfaltową wykonaną w różnych okresach czasu. Przewiduje się również przebudowę ciągów pieszych wzdłuż ul. Szkolnej w Krowiarkach (do końca zabudowań). Do posesji prywatnych zostaną wykonane nowe zjazdy o nawierzchni z kostki betonowej. Na części odcinków uzupełniona i wymieniona zostanie kanalizacja deszczowa.
Na pierwszym odcinku drogi (ul. Szkolna w Krowiarkach) stanowiąca dojazd do istniejących budynków mieszkalnych oraz do SP w Krowiarkach, zostanie wymieniona cała nawierzchnia asfaltowa wraz z podbudową. Wzdłuż drogi planowany jest remont ciągu pieszego z kostki betonowej. Remontowi oraz uzupełnieniu poddana zostanie kanalizacja deszczowa i wymienione zostaną wpusty uliczne. Na drugim odcinku stanowiącym dojazd do Amandowa zostanie wykonana nowa nawierzchnia i utwardzone zostaną pobocza drogi. Remontowi zostanie poddany również mostek nad ciekiem wodnym znajdujący się na odcinku tej drogi. Kolejny z odcinków stanowiący dojazd boczny do SP w Krowiarkach, zostanie utwardzony nową nawierzchnią asfaltową. Kolejne dwa odcinki dróg znajdujących się na terenie miejscowości Amandów uzyskają nową nawierzchnię asfaltową. Planowane jest frezowanie istniejących nawierzchni oraz regulacja studzienek kanalizacyjnych. Wzdłuż drogi stanowiącej dojazdy do budynków mieszkalnych zostaną wyremontowane chodniki oraz wykonane nowe zjazdy do posesji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3278772,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4797469,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3278772,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6391005245
7.3.4) Miejscowość: Racibórz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3278772,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie jest dofinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.| 2024-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |