Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Górkach Noteckich.
Celowy Związek Gmin SGO5
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00411966
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00411966/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-15 09:06
- Lokalizacja
- Stare Kurowo, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f74a549-be57-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 2810084633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00411966 z dnia 2024-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Górkach Noteckich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Celowy Związek Gmin SGO5
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081121433
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 77
1.5.2.) Miejscowość: Stare Kurowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-540
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@sgo5.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sgo5.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f74a549-be57-11ed-b311-9aae6ad31be81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Górkach Noteckich.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f74a549-be57-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411966
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00095342/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Górkach Noteckich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127606
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 434912,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Górkach Noteckich, wraz z infrastrukturą towarzyszącą i wyposażeniem, w skład której wchodzą między innymi:
1) Montaż modułowego kontenera biurowego;
2) Budowa wiaty;
3) Montaż wagi samochodowej, stalowo – betonowej zagłębionej, nietrwale związanej z gruntem wraz z odwodnieniem;
4) Przebudowa nawierzchni utwardzonych terenu;
5) Rozbudowa i przebudowa infrastruktury technicznej;
6) Budowa parkingu;
7) Budowa instalacji wodociągowej – doprowadzenie wody do kontenera socjalnego;
8) Budowa instalacji kanalizacji sanitarnej wraz z montażem bezodpływowego zbiornika na nie-czystości ciekłe;
9) Budowa instalacji elektrycznej wraz z montażem lamp oświetleniowych typu LED;
10) Utwardzenie części terenu inwestycji płytami typu JUMBO;
11) Wykonanie betonowego ogrodzenia;
12) Montaż bramy wjazdowej wraz z furtką
13) Montaż tablicy informacyjnej;
14) Zasianie trawy w miejscu istniejącego utwardzenia przeznaczonego do usunięcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 543397,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 543397,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 543397,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MHM PAECH Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5951410421
7.3.3) Ulica: Poznańska 28
7.3.4) Miejscowość: Kamionna
7.3.5) Kod pocztowy: 64-421
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 543397,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-08| 2024-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |