PRZEBUDOWA CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH STARÓWKI MIASTA GORLICE WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ

Miasto Gorlice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00411996
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00411996/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-15 09:14
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d72a6214-10ec-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
7382125507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanychŁadowarkiUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

3 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE 'GODROM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLICE, PL · lot 0
2 292 124,93 PLN
ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY HAŻBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorlice, PL · lot 1
3 294 000 PLN
MILOŠ VUČKOVIĆGorlice, PL · lot 2
384 375 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00411996 z dnia 2024-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH STARÓWKI MIASTA GORLICE WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/925565

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH STARÓWKI MIASTA GORLICE WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d72a6214-10ec-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411996

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048866/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa ciągów komunikacyjnych w obszarze Starówki Miasta Gorlice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00320876

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4145581,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 zamówienia:
Remont nawierzchni odcinka: ul. Bieckiej wraz z poprawą stanu technicznego mostu drogowego na potoku Stróżowianka, ul. Jagiełły, ul. Wróblewskiego w systemie zaprojektuj i wybuduj, remont nawierzchni ul. Cmentarnej oraz montaż stacji ładowania pojazdów.

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących robót budowlanych:
a) Remont nawierzchni odcinka ul. Bieckiej wraz z poprawą stanu technicznego mostu drogowego i kładki pieszej na potoku Stróżowianka w ciągu ul. Bieckiej w Gorlicach w systemie zaprojektuj i wybuduj,
b) Remont nawierzchni odcinka ul. Jagiełły w Gorlicach - w systemie zaprojektuj i wybuduj,
c) Remont nawierzchni odcinka ul. Wróblewskiego w Gorlicach – w systemie zaprojektuj i wybuduj,
d) Remont nawierzchni ul. Cmentarnej w Gorlicach – wykonanie robót na podstawie dokumentacji projektowej,
e) Zaprojektowanie, zakup i montaż 2 stacji ładowania samochodów elektrycznych w ciągu ul. Wróblewskiego i ul. Karwacjanów w Gorlicach.

2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu do wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę,
b) uzyskanie wymaganych przepisami opinii, zgód, uzgodnień i pozwoleń, m.in.
z administratorami sieci MPGK, Tauron Dystrybucja S.A., Polska Spółka Gazownictwa, Orange, Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków itp.,
c) wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu na czas budowy,
d) wykonanie projektu stałej organizacji ruchu (jeżeli zajdzie taka konieczność),
e) po wykonaniu dokumentacji wykonawca zobowiązany jest do przygotowania i złożenia odpowiedniego wniosku: tj. zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę / pozwolenia na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane i uzyskania odpowiednich decyzji administracyjnych/ zaświadczeń, zezwalających na wykonanie robót budowlanych,
f) wykonanie robót przygotowawczych,
g) fazę wykonawczą – wykonanie robót budowlanych na podstawie wykonanych i zatwierdzonych projektów oraz dokumentacji załączonej do SWZ,
h) sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z kosztorysami powykonawczymi, mapą geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej (mapa winna być opatrzona klauzulą urzędową przez organ Służby Geodezyjnej i Kartograficznej albo zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji) oraz innych dokumentów wynikających z obowiązujących norm i przepisów.

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
a) Program Funkcjonalno – Użytkowy: Remont ul. Bieckiej wraz z mostem na potoku Stróżowianka i ul. Jagiełły w Gorlicach – zał. nr 1 do SWZ,
b) Decyzja 155/2022 dotycząca zaleceń do usunięcia usterek technicznych na moście w ciągu ul. Bieckiej – zał. nr 2 do SWZ,
c) Projekt stałej organizacji ruchu dla odcinka ul. Bieckiej – zał. nr 3 do SWZ,
d) Projekt stałej organizacji ruchu dla ul. Jagiełły – zał. nr 4 do SWZ,
e) Program Funkcjonalno-Użytkowy: Remont i przebudowa ulic i ciągów jezdnych w rejonie Starówki w Gorlicach – zał. nr 5 do SWZ – UWAGA: z niniejszego PFU należy wykonać tylko zakres dotyczący remontu nawierzchni odcinka ul. Wróblewskiego,
f) Program Funkcjonalno – Użytkowy: Stacja ładowania samochodów elektrycznych w ciągu
ul. Wróblewskiego w Gorlicach – zał. nr 6 do SWZ,
g) Warunki przyłączeniowe dla stacji ładowania pojazdów w ciągu ul. Wróblewskiego – zał. nr 7 do SWZ,
h) Projekt wykonawczy „Przebudowa ulicy Cmentarnej w Gorlicach wraz przebudową chodnika i budową miejsc postojowych” – zał. nr 8 do SWZ,
i) Projekt czasowej organizacji ruchu dla ul. Cmentarnej – zał. nr 9 do SWZ,
j) Projekt stałej zmiany organizacji ruchu dla ul. Cmentarnej – zał. nr 10 do SWZ,
k) Program Funkcjonalno – Użytkowy: Stacja ładowania samochodów elektrycznych w ciągu
ul. Karwacjanów w Gorlicach – zał. nr 11 do SWZ,
l) Warunki przyłączeniowe dla stacji ładowania pojazdów w ciągu ul. Karwacjanów – zał. nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

31158000-8 - Ładowarki

4.5.5.) Wartość części: 1440159,16 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 zamówienia:
Przebudowa i remont ulic i ciągów jezdnych w rejonie Starówki miasta Gorlice – w systemie zaprojektuj i wybuduj.

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie ulic i ciągów jezdnych w rejonie Starówki Miasta Gorlice tj. ul. Rynek (od ulicy Cichej), ul. Rynek (od ul. Wróblewskiego), ul. Wąska, ul. Piekarska, ul. Cicha i fragment ul. Karwacjanów w Gorlicach – w systemie zaprojektuj i wybuduj.

2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu do wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę,
b) uzyskanie wymaganych przepisami opinii, zgód, uzgodnień i pozwoleń, m.in.
z administratorami sieci MPGK, Tauron Dystrybucja S.A., Polska Spółka Gazownictwa, Orange, Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków itp.,
c) wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu na czas budowy,
d) wykonanie projektu stałej organizacji ruchu (jeżeli zajdzie taka konieczność),
e) po wykonaniu dokumentacji wykonawca zobowiązany jest do przygotowania i złożenia odpowiedniego wniosku: tj. zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę / pozwolenia na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane i uzyskania odpowiednich decyzji administracyjnych/ zaświadczeń, zezwalających na wykonanie robót budowlanych,
f) wykonanie robót przygotowawczych,
g) fazę wykonawczą – wykonanie robót budowlanych na podstawie wykonanych i zatwierdzonych projektów,
h) sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z kosztorysami powykonawczymi, mapą geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej (mapa winna być opatrzona klauzulą urzędową przez organ Służby Geodezyjnej i Kartograficznej albo zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji) oraz innych dokumentów wynikających z obowiązujących norm i przepisów.

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
a) Program Funkcjonalno-Użytkowy: Remont i przebudowa ulic i ciągów jezdnych w rejonie Starówki w Gorlicach – zał. nr 5 do SWZ – UWAGA: z niniejszego PFU nie należy wykonywać zakresu dotyczącego remontu nawierzchni odcinka ul. Wróblewskiego, który jest do wykonania w części nr 1 zamówienia,
b) Ekspertyza techniczna określająca przyczyny powstania uszkodzeń nawierzchni w obrębie Starówki miasta Gorlice (element pomocniczy) – zał. nr 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 2420869,38 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowej kompleksowej przebudowy ul. 3 Maja w Gorlicach.

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej kompleksowej przebudowy ul. 3 Maja w Gorlicach wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji i zezwoleń umożliwiających wykonanie robót budowlanych określonych w dokumentacji.

2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu do wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę,
b) wykonanie pełnej dokumentacji:
- branży instalacji sanitarnych,
- branży drogowej,
- branży architektoniczno-budowlanej,
- branży elektrycznej,
c) uzyskanie wymaganych przepisami opinii, zgód, uzgodnień i pozwoleń, m.in. z administratorami sieci MPGK, Tauron Dystrybucja S.A., Polska Spółka Gazownictwa, Orange Polska S.A., Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków itp.,
d) wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu na czas budowy,
e) wykonanie projektu stałej organizacji ruchu,
f) po wykonaniu dokumentacji wykonawca zobowiązany jest do przygotowania i złożenia odpowiedniego wniosku: tj. zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę / pozwolenia na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane zwanej dalej Prawem budowlanym,
g) uzyskanie odpowiednich dokumentów zezwalających na wykonanie robót budowlanych tj. uzyskanie decyzji pozwolenie na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu do wykonania robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę,
h) wykonanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia – Przebudowa ul. 3 Maja w Gorlicach wraz z wizualizacją przestrzeni miejskiej – zał. nr 14 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 284552,84 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2292124,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2292124,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2292124,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 491932915

7.3.3) Ulica: Zakole 9

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2292124,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3294000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3294000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3294000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy HAŻBUD Spółka z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490513978

7.3.3) Ulica: Dukielska 83 a

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3294000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384375,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384375,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 384375,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MV PROJEKT MILOŠ VUČKOVIĆ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 365089750

7.3.3) Ulica: Stróżówka 67

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384375,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane