Rozbudowa remizy OSP w Zapolicach
GMINA KODRĄB
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00412009
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00412009/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-15 09:18
- Lokalizacja
- Kodrąb, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-501f7b05-2d3d-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7722240740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00412009 z dnia 2024-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa remizy OSP w Zapolicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7
1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa remizy OSP w Zapolicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-501f7b05-2d3d-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00412009
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026868/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Rozbudowa remizy OSP w Zapolicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370409
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa remizy OSP w Zapolicach w zakresie:
1) Roboty ziemne;
2) Fundamenty;
3) Ściany;
4) Wieńce żelbetowe;
5) Więźba dachowa, zadaszenie tarasu i dobudowa;
6) Więźba dachowa + łacenie;
7) Dach-pokrycie, obróbki, odwodnienie;
8) Okna, drzwi;
9) Roboty remontowe;
10) Rozbiórka pokrycia dachowego z eternitu i blachy;
11) Okładziny z płytek ceramicznych na ścianach – sanitariat nps;
12) Posadzki sanitariatu nps;
13) Podłoża i posadzki – dobudowa;
14) Strop podwieszony z płyt GK – dobudowa;
15) Instalacja c.o.-przeniesienie grzejnika w inne miejsce wraz ze zmianą przebiegu rurarzu;
16) Instalacja elektryczna, oświetlenie;
17) Instalacje sanitarne wc nps;
18) Wykończenie wewnętrzne;
19) Roboty malarskie sala, wc nps;
20) Klimatyzacja;
21) Ocieplenia elewacyjne – budynek istniejący;
22) Ocieplenia elewacyjne – dobudówka;
23) Podbitka okapowa;
24) Schody terenowe palisadowe;
25) Utwardzenie terenu – wjazd i plac manewrowy, kostka brukowa;
26) Opaska przy budynku;
27) Obsługa geodezyjna (wytyczenie z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |