Zagospodarowanie terenu plaż nad jeziorem Białym w Skrzypkach

Gmina Kalinowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00412059
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00412059/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-15 09:32
Lokalizacja
Kalinowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d229b3a-295d-11ef-b091-ce35ef079555
Identyfikator
8481826998
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie nawierzchni drógWyrównywanie nawierzchni obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógKonstrukcje z betonu zbrojonegoMontaż konstrukcji metalowychRoboty ciesielskieRoboty konstrukcyjneRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

SORTED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL · lot 0
1 983 006 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00412059 z dnia 2024-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu plaż nad jeziorem Białym w Skrzypkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kalinowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671113

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mazurska 11

1.5.2.) Miejscowość: Kalinowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-314

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 876218760

1.5.8.) Numer faksu: 876218777

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kalinowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kalinowo.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kalinowo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu plaż nad jeziorem Białym w Skrzypkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d229b3a-295d-11ef-b091-ce35ef079555

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00412059

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021443/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Zagospodarowanie terenu plaż nad jeziorem Białym w Skrzypkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366297

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.271.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest zagospodarowania terenu, na którym w ramach niniejszego projektu planuje się rozbiórkę oraz budowę nowych wiat rekreacyjnych na istniejących fundamentach.
Planuje się również poszerzenie placu postojowego, rozbiórkę i budowę nowych wiat na kontenery, przebudowę elementów małej architektury w postaci palenisk, rozbiórkę oraz budowę kładki a także rozbiórka i budowa nowej wieży widokowej. Ponadto planuje się wykonanie murków gabionowych wzdłuż istniejącego boisko do piłki nożnej oraz rewitalizację istniejącego boiska do siatkówki.
Projektowane zagospodarowanie obejmuje zmiany związane z przebudową elementów zagospodarowania plaży gminnej w Skrzypkach, zlokalizowanej na działkach 145/3; 178; 15/6.
W ramach modernizacji plaży projektuje się:
a) Poszerzenie placu postojowego o nawierzchni żwirowej, zlokalizowanego w północno-wschodniej części działki145/3.
b) Rozbiórkę oraz budowę nowych, większych wiat na kontenery, zlokalizowanych w północno-wschodniej części działki 145/3 oraz z południowo-wschodniej części działki 15/6.
c) Rozbiórkę oraz budowę na istniejących fundamentach, nowych wiat turystycznych, zlokalizowanych w północnej części działki 145/3 (3 sztuki) oraz w północno-zachodniej części działki 15/6 (2 sztuki).
d) Rozbiórkę istniejącego oraz wykonanie nowego paleniska z grillem.
e) Rozbiórka istniejącej oraz budowa nowej wieży widokowej
f) Rozbiórkę istniejącej oraz budowa nowej kładki dla pieszych
g) Rewitalizację poprzez wymianę podłoża oraz przywrócenie linii granicznych boiska do siatkówki
h) Rewitalizację boiska do piłki nożnej
i) Lokalizację siedzisk w formie gabionów wzdłuż linii boiska do piłki nożnej.
j) Lokalizacje koszy na śmieci, tablic regulaminowych i ławek na terenie plaży.
k) Montaż pomostu pływającego.
l) Budowę oraz montaż pozostałych urządzeń małej architektury w postaci koszy na śmieci, ławek, tablic informacyjnych, mostków oraz zjeżdżalni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1983006,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2600000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1983006,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SORTED Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231308566

7.3.3) Ulica: Wschodnia

7.3.4) Miejscowość: Chyliczki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1983006,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane