Sukcesywna dostawa opatrunków, zestawów operacyjnych, odzieży operacyjnej, wyrobów z włókniny oraz obłożeń sterylnych do Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Szpital Średzki Serca Jezusowego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00412602
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-15 11:31
- Lokalizacja
- Środa Wielkopolska, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2090003114
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
OpatrunkiKompresyMateriały medyczneOpatrunki przylepneOdzież medycznaPrześcieradła używane na salach operacyjnych
Wykonawcy
21 przyznanych
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
43 410,08 PLNPAUL HARTMANN Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPabianice, PL
78 745,93 PLNPAUL HARTMANN Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPabianice, PL
58 577,52 PLNPAUL HARTMANN Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPabianice, PL
35 897,83 PLNTORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
12 516,15 PLNTORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
44 182,32 PLNSOLVENTUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
10 379,88 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
27 294,2 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
13 640,07 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
13 640,07 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
32 945,94 PLNMÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 248,56 PLNLOHMANN & RAUSCHER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
13 497,41 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
103 140,43 PLNMÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
96 252,36 PLNPOLMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
2817,6 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
975,47 PLNKIKGEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUjazd, PL
12 756,52 PLNTUTTOMED FARMACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuchy Las, PL
232,64 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
7230,38 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
42 357,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.