Zakup i montaż systemów asekuracji dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu (II)
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00412641
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-15 11:40
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7342687989
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
Wykonawcy
6 przyznanych
EUROBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
123 061,5 PLNEUROBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
44 280 PLNEUROBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
25 830 PLNEUROBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
34 612,2 PLNEUROBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
34 612,2 PLNEUROBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
28 290 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.